logo

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ДБАЄМО ПРО ЗДОРОВ’Я РАЗОМ!

1dbaemoprzdДо дня медичної сестри в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбувся науково-просвітницький захід проведений спільно зі студентами Львівського інституту медсестринства та лабораторної медицини імені Андрея Крупинського.

Учасниками заходу були викладачі та студенти обох навчальних закладів. Представлені доповіді охоплювали різні сфери суспільного життя, але неодмінно під кутом зору основної проблематики – медсестринської справи. Так, студентами ККІБП зі спеціальності «Право» було підготовлено виступ про правове регулювання приватного медсестринства а Україні, тема нова і нерозроблена у вітчизняній господарській практиці. Студенти-харчовики розповіли про потенційні можливості оздоровчих продуктів харчування, їх види, напрями застосування, способи приготування. Львів’яни, в свою чергу, презентували дослідження щодо профілактичних методів уникнення таких страшних хвороб як гепатити.

Спеціальним гостем стала експерт у сфері громадського здоров’я Марія Бачмага, яка дуже цікаво, в інтерактивній формі, познайомила слухачів із проблематикою громадського здоров’я, розповіла про основні тенденції цього напряму медицини в Україні та світі.

Оскільки весь захід пройшов у невимушеній і дружній атмосфері та був продовжений екскурсією по Києву, яку для колег-галичан провели наші студенти, приємною несподіванкою по його завершенню став лист на ім’я адміністрації ККІБП, який подаємо нижче.

Дорогі викладачі та студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

Щиро дякуємо вам за зустріч у вашому Інституті. За те, що ми мали можливість виступити одні перед одними, збагатитися знаннями, духовно, спілкуванням. Посмакувати вашими смаколиками. У вашому інституті дуже гарна атмосфера, викладачі та студенти. Ми розуміємо, ви усе робите з духовним проводом о.Максима і це гарно проростає. Провідники по Києву прекрасні - Влад та Сашко познайомили нас з містом, водили коротшими шляхами, не дали зголодніти, розповідали історії, разом з нами молилися, робили фото. Окрема подяка від нас вашому ректору Тетяні Григорівні та проректору Ігорю Віталійовичу за привітання та організацію. Такі зустрічі збагачують та надихають. Надіємося вони ще будуть у майбутньому - чи у Львові чи у Києві.

З вдячністю та побажанням процвітання вашому навчальному закладу від нас: група студентів-бакалаврів медсестринства Львівського інституту медсестринства та лабораторної медицини імені Андрея Крупинського, викладач Олександра Палагіцька та капелан інституту Остап Гутковський.

Щиро дякуємо нашим колегам за такі приємні слова і сподіваємося, що подібні зустрічі стануть доброю традицією!

 

2dbaemoprzd

 

4dbaemoprzd

 

5dbaemoprzd

 

6dbaemoprzd

 

7dbaemoprzd

 

9dbaemoprzd

 

10dbaemoprzd

 

12dbaemoprzd

 

13dbaemoprzd

 

14dbaemoprzd

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6