Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

ДБАЄМО ПРО ЗДОРОВ’Я РАЗОМ!

1dbaemoprzdДо дня медичної сестри в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбувся науково-просвітницький захід проведений спільно зі студентами Львівського інституту медсестринства та лабораторної медицини імені Андрея Крупинського.

Учасниками заходу були викладачі та студенти обох навчальних закладів. Представлені доповіді охоплювали різні сфери суспільного життя, але неодмінно під кутом зору основної проблематики – медсестринської справи. Так, студентами ККІБП зі спеціальності «Право» було підготовлено виступ про правове регулювання приватного медсестринства а Україні, тема нова і нерозроблена у вітчизняній господарській практиці. Студенти-харчовики розповіли про потенційні можливості оздоровчих продуктів харчування, їх види, напрями застосування, способи приготування. Львів’яни, в свою чергу, презентували дослідження щодо профілактичних методів уникнення таких страшних хвороб як гепатити.

Спеціальним гостем стала експерт у сфері громадського здоров’я Марія Бачмага, яка дуже цікаво, в інтерактивній формі, познайомила слухачів із проблематикою громадського здоров’я, розповіла про основні тенденції цього напряму медицини в Україні та світі.

Оскільки весь захід пройшов у невимушеній і дружній атмосфері та був продовжений екскурсією по Києву, яку для колег-галичан провели наші студенти, приємною несподіванкою по його завершенню став лист на ім’я адміністрації ККІБП, який подаємо нижче.

Дорогі викладачі та студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

Щиро дякуємо вам за зустріч у вашому Інституті. За те, що ми мали можливість виступити одні перед одними, збагатитися знаннями, духовно, спілкуванням. Посмакувати вашими смаколиками. У вашому інституті дуже гарна атмосфера, викладачі та студенти. Ми розуміємо, ви усе робите з духовним проводом о.Максима і це гарно проростає. Провідники по Києву прекрасні - Влад та Сашко познайомили нас з містом, водили коротшими шляхами, не дали зголодніти, розповідали історії, разом з нами молилися, робили фото. Окрема подяка від нас вашому ректору Тетяні Григорівні та проректору Ігорю Віталійовичу за привітання та організацію. Такі зустрічі збагачують та надихають. Надіємося вони ще будуть у майбутньому - чи у Львові чи у Києві.

З вдячністю та побажанням процвітання вашому навчальному закладу від нас: група студентів-бакалаврів медсестринства Львівського інституту медсестринства та лабораторної медицини імені Андрея Крупинського, викладач Олександра Палагіцька та капелан інституту Остап Гутковський.

Щиро дякуємо нашим колегам за такі приємні слова і сподіваємося, що подібні зустрічі стануть доброю традицією!

2dbaemoprzd

4dbaemoprzd

5dbaemoprzd

6dbaemoprzd