Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Робочий візит представників Південно-Східного Європейського Університету у ККІБП

IMG 081614 травня з робочим візитом у ККІБП завітав PhD, доцент Фітім Деарі (Fitim Deari) з Південно-Східного Європейського Університету (South East European University(SEEU) - https://www.seeu.edu.mk/).

У процесі зустрічі адміністрації ККІБП з гостем відбулось обговорення питання щодо написання спільних наукових статей, грантових програм про програмі Erasmus+. Узгодили питання щодо встановлення співпраці по обміну досвідом у викладанні навчальних дисциплін з напрямку «Облік і оподаткування», що є одним із пріоритетних для обох навчальних закладів. Обговорили можливості співпраці, стажування та навчання іноземців на програмах бакалавріату і магістратури. Також не оминули питання проведення спільних міжнародних наукових конференцій, відкритих лекцій та тренінгів за участі викладачів обох ВУЗів.

Також гостю провели екскурсію по навчальних лабораторіях інституту (біржової діяльності, робототехніки, харчової промисловості, бухгалтерського обліку), Музею кооперації, відвідали Українсько-Польський навчальний центр. У процесі екскурсії п. Фітім ознайомився із роботою випускових кафедр, зустрівся із завідувачами та представниками кафедр, детальніше ознайомився із веденням практичних занять студентів та підвищенням їх кваліфікації.

Загалом метою візиту п. Фітіма є розвиток дружніх стосунків, які вже склалися між навчальними закладами та поглиблення співробітництва.

Серпень 2018