logo

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Робочий візит представників Південно-Східного Європейського Університету у ККІБП

IMG 081614 травня з робочим візитом у ККІБП завітав PhD, доцент Фітім Деарі (Fitim Deari) з Південно-Східного Європейського Університету (South East European University(SEEU) - https://www.seeu.edu.mk/).

У процесі зустрічі адміністрації ККІБП з гостем відбулось обговорення питання щодо написання спільних наукових статей, грантових програм про програмі Erasmus+. Узгодили питання щодо встановлення співпраці по обміну досвідом у викладанні навчальних дисциплін з напрямку «Облік і оподаткування», що є одним із пріоритетних для обох навчальних закладів. Обговорили можливості співпраці, стажування та навчання іноземців на програмах бакалавріату і магістратури. Також не оминули питання проведення спільних міжнародних наукових конференцій, відкритих лекцій та тренінгів за участі викладачів обох ВУЗів.

Також гостю провели екскурсію по навчальних лабораторіях інституту (біржової діяльності, робототехніки, харчової промисловості, бухгалтерського обліку), Музею кооперації, відвідали Українсько-Польський навчальний центр. У процесі екскурсії п. Фітім ознайомився із роботою випускових кафедр, зустрівся із завідувачами та представниками кафедр, детальніше ознайомився із веденням практичних занять студентів та підвищенням їх кваліфікації.

Загалом метою візиту п. Фітіма є розвиток дружніх стосунків, які вже склалися між навчальними закладами та поглиблення співробітництва.

 

IMG 0671

 

IMG 0747

 

IMG 0761

 

IMG 0800

Пошук по сайту

Оголошення

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6