Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

В ККІБП завітав Роман Шеремета

DSC 074915 травня в ККІБП завітав Роман Шеремета - доктор філософії в економіці, доцент Школи менеджменту Case Western Reserve University (США). Він являється номер один за міжнародними рейтингами цитувань серед молодих вчених світу. Пан Роман зустрівся зі студентами і викладачами і під час лекції розкрив такі питання: Як Україні стати успішною?" Що призводить до економічного зростання? Яку роль Біблія та закони любові відіграють у житті суспільства і держави? Також п. Роман розкрив інформацію про причинно-наслідкові механізми впливу Реформації на економіку, а саме:

Релігійна свобода, яка сприяє захисту цивільних прав та прав людини, таких як свобода слова, друку та вільних зборів громадян;

Якісна освіта, яка вимірюється не роками, проведеними в навчальному закладі, а тестуванням із математики та природничих наук, призводить до економічного зростання;

Трудова етика, яка спонукає людей до самовідданої праці, якісної та сумлінної;

Підприємництво як можливість для людей і мотивація бути більш рішучими, успішними, працелюбними, дисциплінованими, зосередженими на власній самореалізації, як шлях допомоги суспільству;

Соціальна етика: довіра і чесність - чим вищий рівень довіри, тим кращі показними економічного зростання, тим менш терпимі громадяни до податкового шахрайства, до будь-яких правопорушень;

Громадянське суспільство - громадяни добровільно самоорганізовуються для суспільно-корисної діяльності та наданню послуг ін. людям, дуже важливою є роль благодійності й доброчинності;

Інституційні зміни: управління, політика і право - необхідно забезпечити вектор позитивної трансформації країни, розвиток державності та демократії.

Пан Роман є співавтором колективної монографії "Реформація: успіх Європи і шанс для України", яка ж результатом праці 19 вчених з 5 країн світу (України, США, держав Західної Європи) і була презентована під час лекції. Основна ідея книги - світоглядні зміни на користь біблійних принципів, як це сталося під час Реформації, мали величезний позитивний вплив на розвиток країн.

Серпень 2018