Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

В ККІБП завітав Роман Шеремета

DSC 074915 травня в ККІБП завітав Роман Шеремета - доктор філософії в економіці, доцент Школи менеджменту Case Western Reserve University (США). Він являється номер один за міжнародними рейтингами цитувань серед молодих вчених світу. Пан Роман зустрівся зі студентами і викладачами і під час лекції розкрив такі питання: Як Україні стати успішною?" Що призводить до економічного зростання? Яку роль Біблія та закони любові відіграють у житті суспільства і держави? Також п. Роман розкрив інформацію про причинно-наслідкові механізми впливу Реформації на економіку, а саме:

Релігійна свобода, яка сприяє захисту цивільних прав та прав людини, таких як свобода слова, друку та вільних зборів громадян;

Якісна освіта, яка вимірюється не роками, проведеними в навчальному закладі, а тестуванням із математики та природничих наук, призводить до економічного зростання;

Трудова етика, яка спонукає людей до самовідданої праці, якісної та сумлінної;

Підприємництво як можливість для людей і мотивація бути більш рішучими, успішними, працелюбними, дисциплінованими, зосередженими на власній самореалізації, як шлях допомоги суспільству;

Соціальна етика: довіра і чесність - чим вищий рівень довіри, тим кращі показними економічного зростання, тим менш терпимі громадяни до податкового шахрайства, до будь-яких правопорушень;

Громадянське суспільство - громадяни добровільно самоорганізовуються для суспільно-корисної діяльності та наданню послуг ін. людям, дуже важливою є роль благодійності й доброчинності;

Інституційні зміни: управління, політика і право - необхідно забезпечити вектор позитивної трансформації країни, розвиток державності та демократії.

Пан Роман є співавтором колективної монографії "Реформація: успіх Європи і шанс для України", яка ж результатом праці 19 вчених з 5 країн світу (України, США, держав Західної Європи) і була презентована під час лекції. Основна ідея книги - світоглядні зміни на користь біблійних принципів, як це сталося під час Реформації, мали величезний позитивний вплив на розвиток країн.

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська