Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

В ККІБП завітав Роман Шеремета

DSC 074915 травня в ККІБП завітав Роман Шеремета - доктор філософії в економіці, доцент Школи менеджменту Case Western Reserve University (США). Він являється номер один за міжнародними рейтингами цитувань серед молодих вчених світу. Пан Роман зустрівся зі студентами і викладачами і під час лекції розкрив такі питання: Як Україні стати успішною?" Що призводить до економічного зростання? Яку роль Біблія та закони любові відіграють у житті суспільства і держави? Також п. Роман розкрив інформацію про причинно-наслідкові механізми впливу Реформації на економіку, а саме:

Релігійна свобода, яка сприяє захисту цивільних прав та прав людини, таких як свобода слова, друку та вільних зборів громадян;

Якісна освіта, яка вимірюється не роками, проведеними в навчальному закладі, а тестуванням із математики та природничих наук, призводить до економічного зростання;

Трудова етика, яка спонукає людей до самовідданої праці, якісної та сумлінної;

Підприємництво як можливість для людей і мотивація бути більш рішучими, успішними, працелюбними, дисциплінованими, зосередженими на власній самореалізації, як шлях допомоги суспільству;

Соціальна етика: довіра і чесність - чим вищий рівень довіри, тим кращі показними економічного зростання, тим менш терпимі громадяни до податкового шахрайства, до будь-яких правопорушень;

Громадянське суспільство - громадяни добровільно самоорганізовуються для суспільно-корисної діяльності та наданню послуг ін. людям, дуже важливою є роль благодійності й доброчинності;

Інституційні зміни: управління, політика і право - необхідно забезпечити вектор позитивної трансформації країни, розвиток державності та демократії.

Пан Роман є співавтором колективної монографії "Реформація: успіх Європи і шанс для України", яка ж результатом праці 19 вчених з 5 країн світу (України, США, держав Західної Європи) і була презентована під час лекції. Основна ідея книги - світоглядні зміни на користь біблійних принципів, як це сталося під час Реформації, мали величезний позитивний вплив на розвиток країн.

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...