Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

ЕКСПЕРТ УКРАЇНСЬКОЇ ГЕЛЬСІНСЬКОЇ СПІЛКИ З ПРАВ ЛЮДИНИ ЗУСТРІЛАСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ-ЮРИСТАМИ ККІБП

IMG 188013 червня 2018 року за ініціативою керівника навчальної практики доктора юридичних наук, професора Проневича О.С. та за підтримки ректора ККІБП доктора економічних наук, професора Камінської Т.Г. було проведено зустріч студентів-правознавців груп 21 ПК, 22ПК, 11ПІ з експертом Української Гельсінської спілки з прав людини, завідувачем кафедрою цивільного та кримінального права і процесу юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили, доктором юридичних наук, професором Благою Аллою Борисівною, яка ознайомила майбутніх юристів із сучасною ліберальною доктриною прав людини, стратегічними напрямами правозахисної діяльності Української Гельсінської спілки з прав людини, станом і проблемами забезпечення гендерної рівності в Україні, специфікою жіночої злочинності.

Особлива увага була акцентована на аналізі проблеми перехідного правосуддя, пов’язаної з перспективами повернення окупованих територій.

Студенти отримали вичерпні відповіді на запитання щодо новелізації вітчизняного конституційного законодавства, модернізації державного механізму забезпечення прав людини, реформування правоохоронної системи та правозахисної діяльності неурядових організацій.

IMG 1906

IMG 1909