Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

ЕКСПЕРТ УКРАЇНСЬКОЇ ГЕЛЬСІНСЬКОЇ СПІЛКИ З ПРАВ ЛЮДИНИ ЗУСТРІЛАСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ-ЮРИСТАМИ ККІБП

IMG 188013 червня 2018 року за ініціативою керівника навчальної практики доктора юридичних наук, професора Проневича О.С. та за підтримки ректора ККІБП доктора економічних наук, професора Камінської Т.Г. було проведено зустріч студентів-правознавців груп 21 ПК, 22ПК, 11ПІ з експертом Української Гельсінської спілки з прав людини, завідувачем кафедрою цивільного та кримінального права і процесу юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили, доктором юридичних наук, професором Благою Аллою Борисівною, яка ознайомила майбутніх юристів із сучасною ліберальною доктриною прав людини, стратегічними напрямами правозахисної діяльності Української Гельсінської спілки з прав людини, станом і проблемами забезпечення гендерної рівності в Україні, специфікою жіночої злочинності.

Особлива увага була акцентована на аналізі проблеми перехідного правосуддя, пов’язаної з перспективами повернення окупованих територій.

Студенти отримали вичерпні відповіді на запитання щодо новелізації вітчизняного конституційного законодавства, модернізації державного механізму забезпечення прав людини, реформування правоохоронної системи та правозахисної діяльності неурядових організацій.

IMG 1906

IMG 1909