Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

ЕКСПЕРТ УКРАЇНСЬКОЇ ГЕЛЬСІНСЬКОЇ СПІЛКИ З ПРАВ ЛЮДИНИ ЗУСТРІЛАСЯ ЗІ СТУДЕНТАМИ-ЮРИСТАМИ ККІБП

IMG 188013 червня 2018 року за ініціативою керівника навчальної практики доктора юридичних наук, професора Проневича О.С. та за підтримки ректора ККІБП доктора економічних наук, професора Камінської Т.Г. було проведено зустріч студентів-правознавців груп 21 ПК, 22ПК, 11ПІ з експертом Української Гельсінської спілки з прав людини, завідувачем кафедрою цивільного та кримінального права і процесу юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили, доктором юридичних наук, професором Благою Аллою Борисівною, яка ознайомила майбутніх юристів із сучасною ліберальною доктриною прав людини, стратегічними напрямами правозахисної діяльності Української Гельсінської спілки з прав людини, станом і проблемами забезпечення гендерної рівності в Україні, специфікою жіночої злочинності.

Особлива увага була акцентована на аналізі проблеми перехідного правосуддя, пов’язаної з перспективами повернення окупованих територій.

Студенти отримали вичерпні відповіді на запитання щодо новелізації вітчизняного конституційного законодавства, модернізації державного механізму забезпечення прав людини, реформування правоохоронної системи та правозахисної діяльності неурядових організацій.

IMG 1906

IMG 1909