logo

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ ОСВІТЯН ІНСТИТУТУ

IMG 3565

22 червня 2018 року відбулася завершальна в поточному навчальному році педагогічна рада Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Серед питань, що розглядалися – екскурсія музеєм споживчої кооперації Київщини присвячена Міжнародному дню кооперації; відзначення 22-ї річниці Дня Конституції України; підвищення ефективності використання педагогічного досвіду як джерела інноваційної діяльності викладачів (звіти завідувачів кафедр).

Розпочала засідання в.о. ректора Камінська Т.Г., яка привітала присутніх із завершенням 2017-2018 навчального року, подякувала за плідну роботу. Вона також зазначила, що основними досягненнями протягом даного року є отримання дозволу від МОН України на відкриття аспірантури зі спеціальності 018 «Право».

Екскурсію музеєм споживчої кооперації проводила завідувач бібліотеки Панько Ю.В., яка ознайомила присутніх з  етапами розвитку кооперативного руху в Україні та продемонструвала музейні експонати різних часів.

У другому питанні Панько Ю.В. розповіла про історичні шляхи становлення конституції в Україні, зазначила нові виклики та реалії сьогодення.

Щодо третього питання, то кожен завідувач кафедри представив своє бачення розвитку очолюваного ним підрозділу, запропонував шляхи підвищення ефективності навчальної, наукової та організаційно-виховної роботи, визначив цілі на оперативну і стратегічну перспективу.

По завершенню зборів були визначенні найкращі працівники Інституту за результатами навчально року.

Так, Голосіївською РДА за особистий вагомий внесок у розвиток молодіжного руху та з нагоди Дня молоді подяками відзначено Руденко Ю.М., Терещенко А.М., Бондаренко Л.В.

За високий професіоналізм, активну громадську позицію  та досягнуті успіхи  у підготовці висококваліфікованих спеціалістів почесними грамотами  та подяками адміністрація відзначила Бардаша С.В., Бобошко С.О., Вишневську О.А., Лемещенко Н.М., Лисюк А.В., Райковську І.Т., Олефіренко М.В., Зверук Л.А., Панасюк Г.І., Пушняк О.А., Проневич Т.М., Найду І.В., Нечаюк Л.Г., Калініченка О.Ф., Чепель Н.В., Чурелович І.С., Шнедович О.А., Жарко О.Г.

Кращими кураторами студентських груп були визначенні Нечаюк Л.Г., Жарко О.Г., Проневич Т.М., Білозор Л.В., Ворона Л.В., Терещенко А.М.

За плідну працю та високий рівень професійної  майстерності було відзначено працівників Інституту Ганенко Т.П., Кулик А.А. та Охріменко Л.Я.

Грамотами за спортивні результати, зокрема, досягнення у кульовій стрільбі та турнірі з настільного тенісу, нагороджено Бобошко С.О., Калініченка О.Ф., Маятіну Н.В., Омельчука В.А., Руденка Д.С., Хименко К.І., Краєвську С.П.

У своєму заключному слові в.о. ректора Тетяна Григорівна підвела підсумок роботи педагогічної ради та побажала всім плідної праці в новому навчальному році.

 

IMG 3341

 

IMG 3352

 

IMG 3354

 

IMG 3361

 

IMG 3365

 

IMG 3368

 

IMG 3542

 

IMG 3549

 

IMG 3552

 

IMG 3559

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6