Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ ОСВІТЯН ІНСТИТУТУ

22 червня 2018 року відбулася завершальна в поточному навчальному році педагогічна рада Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Серед питань, що розглядалися – екскурсія музеєм споживчої кооперації Київщини присвячена Міжнародному дню кооперації; відзначення 22-ї річниці Дня Конституції України; підвищення ефективності використання педагогічного досвіду як джерела інноваційної діяльності викладачів (звіти завідувачів кафедр).

Розпочала засідання в.о. ректора Камінська Т.Г., яка привітала присутніх із завершенням 2017-2018 навчального року, подякувала за плідну роботу. Вона також зазначила, що основними досягненнями протягом даного року є отримання дозволу від МОН України на відкриття аспірантури зі спеціальності 018 «Право».

Екскурсію музеєм споживчої кооперації проводила завідувач бібліотеки Панько Ю.В., яка ознайомила присутніх з  етапами розвитку кооперативного руху в Україні та продемонструвала музейні експонати різних часів.

У другому питанні Панько Ю.В. розповіла про історичні шляхи становлення конституції в Україні, зазначила нові виклики та реалії сьогодення.

Щодо третього питання, то кожен завідувач кафедри представив своє бачення розвитку очолюваного ним підрозділу, запропонував шляхи підвищення ефективності навчальної, наукової та організаційно-виховної роботи, визначив цілі на оперативну і стратегічну перспективу.

По завершенню зборів були визначенні найкращі працівники Інституту за результатами навчально року.

Так, Голосіївською РДА за особистий вагомий внесок у розвиток молодіжного руху та з нагоди Дня молоді подяками відзначено Руденко Ю.М., Терещенко А.М., Бондаренко Л.В.

За високий професіоналізм, активну громадську позицію  та досягнуті успіхи  у підготовці висококваліфікованих спеціалістів почесними грамотами  та подяками адміністрація відзначила Бардаша С.В., Бобошко С.О., Вишневську О.А., Лемещенко Н.М., Лисюк А.В., Райковську І.Т., Олефіренко М.В., Зверук Л.А., Панасюк Г.І., Пушняк О.А., Проневич Т.М., Найду І.В., Нечаюк Л.Г., Калініченка О.Ф., Чепель Н.В., Чурелович І.С., Шнедович О.А., Жарко О.Г.

Кращими кураторами студентських груп були визначенні Нечаюк Л.Г., Жарко О.Г., Проневич Т.М., Білозор Л.В., Ворона Л.В., Терещенко А.М.

За плідну працю та високий рівень професійної  майстерності було відзначено працівників Інституту Ганенко Т.П., Кулик А.А. та Охріменко Л.Я.

Грамотами за спортивні результати, зокрема, досягнення у кульовій стрільбі та турнірі з настільного тенісу, нагороджено Бобошко С.О., Калініченка О.Ф., Маятіну Н.В., Омельчука В.А., Руденка Д.С., Хименко К.І., Краєвську С.П.

У своєму заключному слові в.о. ректора Тетяна Григорівна підвела підсумок роботи педагогічної ради та побажала всім плідної праці в новому навчальному році.

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...