Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Урочистості з нагоди випуску студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права

IMG 357226 червня 2018 року в актовій залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів молодшим спеціалістам та бакалаврам, студентам – випускникам денної та заочної форми навчання. В цей день інститут випустив 530 дипломованих фахівців.

Випускників прийшли привітати почесні гості, викладачі, батьки, рідні та друзі.

Серед почесних гостей свята був отець Петро Жук, ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, який благословив випускників на подальший професійний шлях.

З вітальним словом до учасників зібрання також звернулася ректор ККІБП, доктор економічних наук, професор Тетяна Камінська.

Запашні короваї  на знак подяки батьки випускників вручили ректору інституту та представнику від засновника освітнього закладу Медвідь Н.П. Вони щиро подякували всім, хто доклав сил і здоров’я задля навчання і виховання їх дітей, побажали випускникам наснаги і впевненості в майбутньому самостійному житті.

У свою чергу, випускники також висловили слова вдячності своїм наставникам, підкресливши те, що вони вчили їх не тільки премудростей наук, але й основних життєвих істин – доброті, справедливості й чесності.

Незабутнім зробили свято творчі студентські колективи ККІБП, які дарували свої таланти всім присутнім на урочистостях. Це, зокрема, хореографічний колектив «Stud Dance» (керівник Лілія Левківська), група вокалістів (керівник Анастасія Нечаєва). Увесь час концерт супроводжували мелодичні голоси ведучих – Олександри Христенко та Артьома Княвчука.

То ж ще раз вітаємо випускників з цією знаменною подією у житті! Бажаємо великих трудових успіхів на благо процвітання нашої України!

Щасливої дороги!

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...