Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Міжнародна літня школа “Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького”

20180625 111530З 24 червня по 1 липня 2018 рокуу місті Львів Інститутом релігії та суспільства Українського католицького університету була проведена VІІI міжнародна літня школа “Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького”. Учасниками школи стали представники 11 областей України, Польші та Білорусі. Серед них – викладач історії Юлія Миколаївна Руденко.

Мета літньої школи – глибше ознайомити учасників з духовним спадком і діяльністю Митрополита Андрея та розвинути їхнє вміння жити згідно з християнськими цінностями у суспільному житті. Головний акцент поставлено на побудові суспільства на засадах християнської моралі й цінностей, а також пошуках порозуміння в мультирелігійному та багатоконфесійному середовищі. Важливими складовими школи є її екуменічний характер, відкритість до діалогу, свобода інтелектуальних дискусій, невимушена й дружня атмосфера – все це сприяло комфортному навчанню протягом школи всіх учасників незалежно від їхнього релігійного світогляду та конфесійної приналежності.

Під час лекційних зустрічей були підняті питання історичного контексту та богословського виміру суспільного вчення; суспільно-політичної етики Митрополита Андрея й актуальності його вчення; проявів суспільної думки Митрополита, зокрема розгортання мережі порятунку євреїв під час Другої світової війни. Лектори школи – Ярослав Грицак, Мирослав Миронович, Олег Турій, Олександр Зайцев, Ярослав Кіт, Андрій Смирнов, Тарас Возняк, Андрій Домановський, Назарій Петрів, Ігор Медвідь, Зиновій Свереда, отець Олег Гірник, рабин Олександр Духовний.

Школа передбачала духовну та культурну програму. Так, учасники здійснили екскурсії місцями, пов’язаними із життям та служінням Митрополита Андрея Шептицького (Крехівський монастир святого Миколая Отців Василіян, с. Вишня, с. Прилбичі, центр Львова), відвідали Національний музей ім. Андрея Шептицького, стару хасидську синагогу, Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла та латинський Архикатедральний собор,філію Центрального Державного історичного архіву України у м. Львові, молитву біля меморіалу на місці колишнього Янівського концтабору, акафіст до Митрополита Андрея Шептицького у крипті Архикатедрального собору святого Юра, божественну літургію у Львівській духовній семінарії Святого Духа, взяли участь в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?, переглянули та обговорили фільми Невихідний Шептицький, Пастир Майданека Омелян Ковч, Діти Перемоги”. По завершенню учасники отримали сертифікати.

20180625 223913

20180626 203513