Урочистості з нагоди Дня знань

IMG 4802День знань —  особливе, завжди яскраве і насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою свято. Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Щороку на початку вересня коридори ККІБП заповнюють схвильовані першокурсники, щасливі та горді батьки, панує загальне радісне відчуття того, що попереду нова сторінка життя – цікава, барвиста, повна цікавого і незвіданого.

На свято завітали знатні та поважні гості: Бондар Наталія Володимирівна – голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації; Коротенко Микола Федорович – заступник голови правління Київської регіон споживспілки; Приймаченко Микола Іванович – член  правління Київської регіональної спілки споживчої кооперації; Медвідь Ніна Петрівна - Член правління Київської регіон споживспілки; Герой України, академік національної академії наук України, доктор біологічних наук, професор Мельничук Дмитро Олексійович; академік національної академії наук України, доктор філософських наук, професор Толстоухов Анатолій Володимирович;завідувач контрольно-виробничої лабораторії Київської облспоживспілки - Грицай Галина Іванівна; Заєць Іван Олександрович - український політик, громадський діяч, народний депутат України шести скликань; отець Максим Рябуха - священник Української Греко-Католицької Церкви.

Слова вдячності батькам та студентам, які обрали саме наш навчальний заклад, висловила Тетяна Камінська – ректор Київського кооперативного інституту бізнесу і права, доктор економічних наук, професор. Вона побажала  студентам творчої наснаги й успіхів у навчанні, натхнення та максимального розкриття своїх талантів.

Благословив молодь на добрий і плідний навчальний рік священник Української Греко-Католицької  Церкви отець Максим Рябуха. Він побажав студентам професійного вдосконалення та духовного зростання.

Доброю традицією нашого інституту стала церемонія передачі символічного ключа від Храму науки, Книги знань та Студентського квитка першокурсникам вищого навчального закладу споживчої кооперації.

Почесне право передати символи «студентської влади» було надано проректору з навчальної та наукової роботи – Ігорю Віталійовичу Охріменку та проректору з організаційно-виховної роботи – Ользі Федорівні Клименко.

Першокурсники проголосили клятву студента ККІБП, зі сцени пролунав Гімн навчального закладу у виконанні наших студентів – Олександра Колоколуши, Аліни Ситниченко, Волошина Віталія, Вікторії Панченко.

Незабутні враження залишили учасникам зібрання наші талановиті танцюристи: Тарас Фомін, Вікторія Дворовенко, Анна Андрущенко, Богдана Панферова, Аліна Левкович, Юлія Коваленко, Катерина Парахонько, Дмитро Ясінський та інші.

Свято супроводжували незмінні ведучі Артьом Княвчук та Олександра Христенко.

Ми ще раз щиро вітаємо усіх студентів з початком нового навчального року та бажаємо наснаги, успіхів у навчанні , віри, що всі вони будуть гідними честі називатися студентами Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

Листопад 2018