logo

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 232 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ЄВРЕЇ В ЕТНІЧНІЙ МОЗАЇЦІ УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ”

20180905 0008343-5 вересня у Рівному відбулася Міжнародна наукова конференція “Євреї в етнічній мозаїці українських земель”. У науковому заході взяла участь викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Юлія Миколаївна з доповіддю “Участь єврейського населення у функціонуванні поштово-телеграфних інституцій Правобережжя пореформеного періоду”.

Організаторами конференції виступили Центр дослідження міжетнічних відносин у Східній Європі (м. Харків), Центр студій політики пам’яті та публічної історії “ Mnemonics” (м. Рівне), Рівненський державний гуманітарний університет за підтримки канадського благодійного фонду “Ukrainian Jewish Encounter” та Центу Леоніда Нєвзліна по вивченню російського та східноєвропейського єврейства Єврейського університету в Єрусалимі. Конференція відбулася у межах “Європейських днів єврейської культури 2018” Ради Європи.

Захід зібрав молодих дослідників, а також відомих фахівців у сфері єврейських студій з України, Європи та Північної Америки, в результаті чого утворився майданчик для академічних дискусій щодо єврейської складової української історії. Конференція охопила широкий спектр тем, сформульованих як за хронологічним, так і за проблемним принципом. Було виділено п’ять основних робочих панелей конференції: євреї українських земель у довгому ХІХ столітті; Голокост: пам’ять та наративи; єврейське населення Другої Польської Республіки; текстові джерела з єврейської історії; насильство та євреї у короткому ХХ столітті.

Проблематика конференції не означає спробу відокремити історію євреїв України чи протиставити її історіям інших етносів. Навпаки, дослідницький діалог дозволив розглянути різні аспекти єврейської історії в мультикультурному контексті. І етнічна мозаїка сучасної України, з усіма її перевагами і проблемами, тільки актуалізує обраний фокус. Конференція стала черговим кроком у побудові спільної багатонаціональної парадигми історії України.

 

20180905 104125

 

20180904 151108

 

20180905 104155

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6