Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Змістовні канікули студентського театрального колективу «Palladium»

P80829 2213204 серпня цього року в селищі Борова Фастівського району Київської області вперше відбувся літературно-мистецький фестиваль «Борова-фест». Ініціатором Першого фестивалю у Боровій стала україно - болгарська письменниця Анна  Багряна. Авторка шести поетичних збірок, двох романів, п’єс, книг для дітей про видатних українців, перекладів з хорватської, болгарської, македонської мови. Вона є дійсним членом спілки письменників України, Міжнародної Асоціації письменників і публіцистів, Лауреатом численних літературних премій.

На запрошення  поетів-організаторів київського літературного об’єднання  «Радосинь» студентський театральний колектив «Palladium» нашого інституту теж побував на цьому поетичному  фестивалі з драматичною п'єсою “Кохання - дар Божий…” за мотивами п'єси Анни Багряної “Над часом”. Попри літню пору, обмежений час  репетицій студенти Княвчук Артьом, Нікітіна Вікторія, Ситниченко Аліна, Кеденко Іванна, Кваша Єлизавета, Гончар Олександр, Дворовенко Вікторія, Фомін Тарас і керівник колективу Нечаюк Людмила Григорівна радо відгукнулися на дану пропозицію, згуртувалися і показали надзвичайну, емоційну  гру, яку глядачі сприйняли зі сльозами на очах. Довго аплодували, вигукували: “Браво”, а сама письменниця в знак вдячності подарувала акторам театрального колективу на згадку збірку своїх віршів і нагородила подякою за участь у Першому літературно-мистецькому фестивалі ”Борова-фест”. Високо оцінила акторську майстерність  студентів журналіст обласної газети “Час Київщини” Ольга Дубовик і у своїй статті “Пізнай рідний край”, назвала виступ наших студентів “відкриттям фестивалю”.

Український поетичний Олімп на фестивалі «Борова-фест» представили українські поети, представники XXI століття: Людмила Кравченко, Інна Ковальчук, Валентина Бондаренко, Наталя Бельченко, Віктор Мельник, Леонід Жук, Світлана Жук, Олександра Малаш, Алла Диба,  Юрій Бабенко, Павло Браницький, Анна Багряна, Анатолій Багрянцев. З величезною цікавістю гості й учасники фестивалю переглянули документальний кінофільм режисера Юрія Багрянцева “Історія селища Борова”, а окрасою дійства став автентичний український спів фольклорного гурту “Живиця”.

P80805 1228561