Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Особистісно-орієнтований підхід в роботі кураторів ККІБП

IMG 518413 вересня 2018 року відбулось засідання методичного об'єднання кураторів коледжу та інституту.

До об’єднання входять досвідчені педагоги, які у своїй роботі з молоддю пріоритетними вважають виховання національної гідності, громадянської відповідальності, духовності, милосердя, співчуття, любові до обраної професії.

Учасники засідання обговорили питання щодо планування роботи на перше півріччя 2018-2019 навчального року. Порядок денний:

1. Про дотримання студентами правил внутрішнього розпорядку навчального закладу та гуртожитку. Роль куратора.
  2. Про план заходів виховної роботи на І семестр 2018-2019 н.р.
  3. Про психологічний аспект в роботі зі студентською молоддю.
  4. Про відповідальність кураторів за збереження матеріальних цінностей, що перебувають у користуванні студентської групи
  5. Про залучення студентів до позанавчальної роботи, участі у клубах, студіях, гуртках, екскурсіях.
  6. Різне

Проректор з організаційно-виховної роботи Клименко О.Ф. наголосила на важливості профілактичної роботи з попередження шкідливих звичок серед студентів, а також залученні молоді до участі в суспільно-культурних та патріотичних заходах.

Про організацію студентського самоврядування та його значення у житті студента розповіла секретар-методист Христенко О.О.

Практичний психолог Лященко О.О. розповіла про цикл тренінгів, які в найближчий час будуть проведені для студентів та розкрила питання активації психологічної служби ВНЗ як необхідну умову повноцінного і гармонійного розвитку особистості.

Загалом, новий навчальний рік в ККІБП обіцяє бути яскравим, насиченим різноманітними подіями та заходами, а студенти матимуть змогу не тільки успішно навчатись, а й розвивати свої творчі здібності, займатися спортом, змістовно проводити своє дозвілля.