Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Особистісно-орієнтований підхід в роботі кураторів ККІБП

IMG 518413 вересня 2018 року відбулось засідання методичного об'єднання кураторів коледжу та інституту.

До об’єднання входять досвідчені педагоги, які у своїй роботі з молоддю пріоритетними вважають виховання національної гідності, громадянської відповідальності, духовності, милосердя, співчуття, любові до обраної професії.

Учасники засідання обговорили питання щодо планування роботи на перше півріччя 2018-2019 навчального року. Порядок денний:

1. Про дотримання студентами правил внутрішнього розпорядку навчального закладу та гуртожитку. Роль куратора.
  2. Про план заходів виховної роботи на І семестр 2018-2019 н.р.
  3. Про психологічний аспект в роботі зі студентською молоддю.
  4. Про відповідальність кураторів за збереження матеріальних цінностей, що перебувають у користуванні студентської групи
  5. Про залучення студентів до позанавчальної роботи, участі у клубах, студіях, гуртках, екскурсіях.
  6. Різне

Проректор з організаційно-виховної роботи Клименко О.Ф. наголосила на важливості профілактичної роботи з попередження шкідливих звичок серед студентів, а також залученні молоді до участі в суспільно-культурних та патріотичних заходах.

Про організацію студентського самоврядування та його значення у житті студента розповіла секретар-методист Христенко О.О.

Практичний психолог Лященко О.О. розповіла про цикл тренінгів, які в найближчий час будуть проведені для студентів та розкрила питання активації психологічної служби ВНЗ як необхідну умову повноцінного і гармонійного розвитку особистості.

Загалом, новий навчальний рік в ККІБП обіцяє бути яскравим, насиченим різноманітними подіями та заходами, а студенти матимуть змогу не тільки успішно навчатись, а й розвивати свої творчі здібності, займатися спортом, змістовно проводити своє дозвілля.

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Вересень 2018