Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Особистісно-орієнтований підхід в роботі кураторів ККІБП

IMG 518413 вересня 2018 року відбулось засідання методичного об'єднання кураторів коледжу та інституту.

До об’єднання входять досвідчені педагоги, які у своїй роботі з молоддю пріоритетними вважають виховання національної гідності, громадянської відповідальності, духовності, милосердя, співчуття, любові до обраної професії.

Учасники засідання обговорили питання щодо планування роботи на перше півріччя 2018-2019 навчального року. Порядок денний:

1. Про дотримання студентами правил внутрішнього розпорядку навчального закладу та гуртожитку. Роль куратора.
  2. Про план заходів виховної роботи на І семестр 2018-2019 н.р.
  3. Про психологічний аспект в роботі зі студентською молоддю.
  4. Про відповідальність кураторів за збереження матеріальних цінностей, що перебувають у користуванні студентської групи
  5. Про залучення студентів до позанавчальної роботи, участі у клубах, студіях, гуртках, екскурсіях.
  6. Різне

Проректор з організаційно-виховної роботи Клименко О.Ф. наголосила на важливості профілактичної роботи з попередження шкідливих звичок серед студентів, а також залученні молоді до участі в суспільно-культурних та патріотичних заходах.

Про організацію студентського самоврядування та його значення у житті студента розповіла секретар-методист Христенко О.О.

Практичний психолог Лященко О.О. розповіла про цикл тренінгів, які в найближчий час будуть проведені для студентів та розкрила питання активації психологічної служби ВНЗ як необхідну умову повноцінного і гармонійного розвитку особистості.

Загалом, новий навчальний рік в ККІБП обіцяє бути яскравим, насиченим різноманітними подіями та заходами, а студенти матимуть змогу не тільки успішно навчатись, а й розвивати свої творчі здібності, займатися спортом, змістовно проводити своє дозвілля.

Лютий 2019