Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

РОЗШИРЮЄМО КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІ ГОРИЗОНТИ - ІНДІЯ

3posol ind26 вересня у Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулася зустріч студентів та викладачів із Надзвичайним і Повноважним Послом Індії в Україні Маноджем Кумаром Бхарті.

На зустрічі пан Посол виступив із лекцією щодо можливостей співпраці між Україною та Індією, участі у різноманітних проектах, втрачених та потенційних вигодах. Попри економічний контекст виступу, лекція була насичена значною кількістю живих та зрозумілих прикладів із найрізноманітніших сфер людського життя. Враховуючи віддаленість наших країн та слабку поінформованість і стереотипність поглядів щодо Індії українських студентів, пан Бхарті окремо зупинився на презентації своєї країни, її культурних традицій, промислового, наукового та освітнього потенціалу.

Так, для більшості слухачів стала несподіванкою інформація, що Індія сьогодні має четверту по потужності економіку світу, третю по обсягах армію, другий по потенціалу резерв вчених та інженерів. Цьому багато в чому сприяє і той факт, що індуси є найбільшою нацією світу, яка вільно розмовляє міжнародною англійською мовою. Жителі Індії є наймолодшою нацією світу – 65 % населення мають вік менше 35 років, що означає неймовірні запаси людського капіталу. Що стосується економічної співпраці Індії та України, то торгівельне сальдо з цією країною є для України другим за обсягами, що також характеризує таку співпрацю як дуже ефективну. Багато було сказано і про знання, які дала світу давня Індійська культура. Наведені паном Послом приклади з математики, філософії, медицини, астрономії та інших сфер знань просто вражали.

Свідченням цікавого та неординарного матеріалу, поданого в лекції, стала велика кількість питань, як від викладачів, так і від студентів. В процесі дискусії було виявлено, що попри значні успіхи в українсько-індійській співпраці, величезна кількість потенційних проектів все ще чекають на свою реалізацію, а тому потребують молодих, активних та амбіційних виконавців, якими цілком імовірно можуть стати учасники сьогоднішньої зустрічі.

Адміністрація, викладачі та студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права щиро дякують пану Послу за цікаву та корисну лекцію і висловлюють сподівання, що сьогоднішньою зустріччю пізнання такої особливої країни як Індія не завершиться.

4posol ind

5posol ind

6posol ind

7posol ind