logo

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


РОЗШИРЮЄМО КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІ ГОРИЗОНТИ - ІНДІЯ

3posol ind26 вересня у Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулася зустріч студентів та викладачів із Надзвичайним і Повноважним Послом Індії в Україні Маноджем Кумаром Бхарті.

На зустрічі пан Посол виступив із лекцією щодо можливостей співпраці між Україною та Індією, участі у різноманітних проектах, втрачених та потенційних вигодах. Попри економічний контекст виступу, лекція була насичена значною кількістю живих та зрозумілих прикладів із найрізноманітніших сфер людського життя. Враховуючи віддаленість наших країн та слабку поінформованість і стереотипність поглядів щодо Індії українських студентів, пан Бхарті окремо зупинився на презентації своєї країни, її культурних традицій, промислового, наукового та освітнього потенціалу.

Так, для більшості слухачів стала несподіванкою інформація, що Індія сьогодні має четверту по потужності економіку світу, третю по обсягах армію, другий по потенціалу резерв вчених та інженерів. Цьому багато в чому сприяє і той факт, що індуси є найбільшою нацією світу, яка вільно розмовляє міжнародною англійською мовою. Жителі Індії є наймолодшою нацією світу – 65 % населення мають вік менше 35 років, що означає неймовірні запаси людського капіталу. Що стосується економічної співпраці Індії та України, то торгівельне сальдо з цією країною є для України другим за обсягами, що також характеризує таку співпрацю як дуже ефективну. Багато було сказано і про знання, які дала світу давня Індійська культура. Наведені паном Послом приклади з математики, філософії, медицини, астрономії та інших сфер знань просто вражали.

Свідченням цікавого та неординарного матеріалу, поданого в лекції, стала велика кількість питань, як від викладачів, так і від студентів. В процесі дискусії було виявлено, що попри значні успіхи в українсько-індійській співпраці, величезна кількість потенційних проектів все ще чекають на свою реалізацію, а тому потребують молодих, активних та амбіційних виконавців, якими цілком імовірно можуть стати учасники сьогоднішньої зустрічі.

Адміністрація, викладачі та студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права щиро дякують пану Послу за цікаву та корисну лекцію і висловлюють сподівання, що сьогоднішньою зустріччю пізнання такої особливої країни як Індія не завершиться.

 

4posol ind

 

5posol ind

 

6posol ind

 

7posol ind

 

1posol ind

 

8posol ind

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6