Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

РОЗШИРЮЄМО КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІ ГОРИЗОНТИ - ІНДІЯ

3posol ind26 вересня у Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулася зустріч студентів та викладачів із Надзвичайним і Повноважним Послом Індії в Україні Маноджем Кумаром Бхарті.

На зустрічі пан Посол виступив із лекцією щодо можливостей співпраці між Україною та Індією, участі у різноманітних проектах, втрачених та потенційних вигодах. Попри економічний контекст виступу, лекція була насичена значною кількістю живих та зрозумілих прикладів із найрізноманітніших сфер людського життя. Враховуючи віддаленість наших країн та слабку поінформованість і стереотипність поглядів щодо Індії українських студентів, пан Бхарті окремо зупинився на презентації своєї країни, її культурних традицій, промислового, наукового та освітнього потенціалу.

Так, для більшості слухачів стала несподіванкою інформація, що Індія сьогодні має четверту по потужності економіку світу, третю по обсягах армію, другий по потенціалу резерв вчених та інженерів. Цьому багато в чому сприяє і той факт, що індуси є найбільшою нацією світу, яка вільно розмовляє міжнародною англійською мовою. Жителі Індії є наймолодшою нацією світу – 65 % населення мають вік менше 35 років, що означає неймовірні запаси людського капіталу. Що стосується економічної співпраці Індії та України, то торгівельне сальдо з цією країною є для України другим за обсягами, що також характеризує таку співпрацю як дуже ефективну. Багато було сказано і про знання, які дала світу давня Індійська культура. Наведені паном Послом приклади з математики, філософії, медицини, астрономії та інших сфер знань просто вражали.

Свідченням цікавого та неординарного матеріалу, поданого в лекції, стала велика кількість питань, як від викладачів, так і від студентів. В процесі дискусії було виявлено, що попри значні успіхи в українсько-індійській співпраці, величезна кількість потенційних проектів все ще чекають на свою реалізацію, а тому потребують молодих, активних та амбіційних виконавців, якими цілком імовірно можуть стати учасники сьогоднішньої зустрічі.

Адміністрація, викладачі та студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права щиро дякують пану Послу за цікаву та корисну лекцію і висловлюють сподівання, що сьогоднішньою зустріччю пізнання такої особливої країни як Індія не завершиться.

4posol ind

5posol ind