Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО СТУДЕНТСЬКОГО КЛУБУ “BALANCE”

4balance27 вересня 2018 року відбулося засідання наукового студентського клубу “BALANCE”, який є добровільним об’єднанням студентів ККІБП, що займаються науково-дослідною роботою з метою формування вмінь про ведення наукових досліджень. Перед студентами з лекцією виступила к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Райковська І.Т. і розповіла студентам про рівні освіти в Україні, підготовку наукових кадрів.

Лекція була проведена з метою отримання студентами знань з питаннь підготовки наукових кадрів, характеристики освітніх та освітньо-кваліфікаційних рівнів, наукових ступенів та вчених звань в Україні, порядок набуття кваліфікації магістра з обліку і оподаткування. Також на засіданні було затверджено Положення про роботу наукового студентського клубу “BALANCE” на 2018-2019 навчальний рік та його емблему.

1balance

3balance