Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Низький уклін Вам, освітяни!

Один раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею поломеніють різнобарвні квіти, приходить свято - День працівника освіти!

4 жовтня у Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулися урочистості зі вшанування найблагороднішої з усіх професій на землі – професії педагога, вчителя, вихователя.

З теплими словами привітання від імені адміністрації виступила ректор інституту Камінська Т.Г. Вона подякувала всім за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, жертовне служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Та побажала, щоб засіяна невтомною працею освітянська нива колосилась новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті.

Від імені засновника інституту Київської регіонспоживспілки освітян привітав Приймаченко М.І. – член  правління Київської регіональної спілки споживчої кооперації , який зачитав вітальну листівку від голови правління Київської РСС Пака В.І.

Урочиста програма була наповнена різноманітними художніми номерами, серед яких  були представлені сучасні танці, пісні у виконанні сольних співаків та цілих колективів, репертуар яких відзначався розмаїттям смаків і вподобань.

Музичний подарунок підготувала викладач з вокалу Анастасія Нечаєва разом зі своїми творчим колективом у складі: Інни Стягайло (21ХК), Софії Положухно (11 МО), Анни Личак (31 ТК), Аліни Ситниченко (42 ПК), Віталія Волошина (11 МХз). На сцені дебютувала студентка І курсу – Ольга Семенець (11 КІК). Також свій чарівний спів подарувала своїм колишнім наставникам випускниця нашого навчального закладу Катерина Лозан .

Танцювальні номери продемонстрував оновлений колектив «Studdance» у складі студентів Тараса Фоміна (41 ТІ), Вікторії Дворовенко (ТІз), Анни Андрущенко (31 ФІ), Віталіни Макаренко (31 ХК),Катерини Парохонько, Богдани Панферової (21 ПК), Аліни Левкович (21 ФІ), Юлії Коваленко (21 ТМК), Діми Ясинського (21 ГРК), Марії Давиденко (31 ФК), Дар’ї Сатановської (11 ГРК).

Свято супроводжували незмінні ведучі Артьом Княвчук та Олександра Христенко.

Дорогі працівники освіти! Ми ще раз вітаємо Вас із професійним святом!

Нехай ця осінь золота,
Вам подарує вік щасливий,
Щоб не згасали: доброта,
Здоров’я, радощі і сила.
Щоб Ваш важкий почесний труд
Був плідний, як багата осінь.
І кожен день, що йде новий,
Хай тільки щастя Вам приносить!

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...