Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

СТАРТУВАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКІ СКОВОРОДИНСЬКІ НАВЧАННЯ “ПІЗНАЙ СЕБЕ” – 2018

IMG 7055Прагнучи гідно відзначити у 2022 р. 300-літній ювілей великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди (1722-1794 рр.) на всеукраїнському й міжнародному рівнях та задля популяризації його багатої духовно-педагогічної спадщини серед освітян, учнівської, студентської молоді та широкого суспільного загалу Міністерство освіти і науки України запровадило Всеукраїнські Сковородинські навчання “Пізнай себе”. Навчання започатковано 5 жовтня 2017 р., у Всесвітній день вчителя, й заплановано проводити їх в цю пору щорічно по всій Україні.

Студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права вже другий рік поспіль активно долучаються до проведення Всеукраїнських Сковородинських навчань. Так, 5 жовтня викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М. провела селфі-нет Афоризми Г.С. Сковороди серед студентів груп 11 ХК, 21 ХК, 21 ПК. Завдання полягало в тому, що кожен студент мав обрати афоризм, який став би в майбутньому його життєвим кредо, сфотографуватися з ним, розмістити фото у соціальних мережах з хештегом #ККІБП #СКОВОРОДА.

10 жовтня студенти груп 11 ЕК та 21 КІК разом з викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М., Пушняк О.А., Проневич Т.М. переглянули та обговорили відеофільм “Таємничий Сковорода” (автор і режисер відеофільму – О. Хмирова). Навіть якщо ми вивчимо життя Г.С. Сковороди до найменших подробиць, все одно він залишиться для нас таємничим. Можливо тому, що його думки й донині живуть у багатьох вимірах. Розмаїття різних тлумачень його життя і творчості сягає більше п’яти тисяч наукових розвідок. Г.С. Сковороду весь час хтось хоче зробити своїм або в національному, або в релігійному сенсі. Його називають своїм протестанти й масони, атеїсти і антиклерикали, містики і навіть хіпі. Після перегляду фільму студенти намагалися знайти відповіді на запитання: Яким насправді був Григорій Савич? Чому філософ тікав від світу? І від якого світу він тікав?