logo

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 104 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


СТАРТУВАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКІ СКОВОРОДИНСЬКІ НАВЧАННЯ “ПІЗНАЙ СЕБЕ” – 2018

IMG 7055Прагнучи гідно відзначити у 2022 р. 300-літній ювілей великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди (1722-1794 рр.) на всеукраїнському й міжнародному рівнях та задля популяризації його багатої духовно-педагогічної спадщини серед освітян, учнівської, студентської молоді та широкого суспільного загалу Міністерство освіти і науки України запровадило Всеукраїнські Сковородинські навчання “Пізнай себе”. Навчання започатковано 5 жовтня 2017 р., у Всесвітній день вчителя, й заплановано проводити їх в цю пору щорічно по всій Україні.

Студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права вже другий рік поспіль активно долучаються до проведення Всеукраїнських Сковородинських навчань. Так, 5 жовтня викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М. провела селфі-нет Афоризми Г.С. Сковороди серед студентів груп 11 ХК, 21 ХК, 21 ПК. Завдання полягало в тому, що кожен студент мав обрати афоризм, який став би в майбутньому його життєвим кредо, сфотографуватися з ним, розмістити фото у соціальних мережах з хештегом #ККІБП #СКОВОРОДА.

10 жовтня студенти груп 11 ЕК та 21 КІК разом з викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М., Пушняк О.А., Проневич Т.М. переглянули та обговорили відеофільм “Таємничий Сковорода” (автор і режисер відеофільму – О. Хмирова). Навіть якщо ми вивчимо життя Г.С. Сковороди до найменших подробиць, все одно він залишиться для нас таємничим. Можливо тому, що його думки й донині живуть у багатьох вимірах. Розмаїття різних тлумачень його життя і творчості сягає більше п’яти тисяч наукових розвідок. Г.С. Сковороду весь час хтось хоче зробити своїм або в національному, або в релігійному сенсі. Його називають своїм протестанти й масони, атеїсти і антиклерикали, містики і навіть хіпі. Після перегляду фільму студенти намагалися знайти відповіді на запитання: Яким насправді був Григорій Савич? Чому філософ тікав від світу? І від якого світу він тікав?

 

IMG 7043

 

IMG 7048

 

IMG 7060

 

IMG 7085

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6