Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Студенти ККІБП вшанували пам'ять жертв Другої світової війни

viber image602 листопада 2018 року у Голосіївському парку культури та відпочинку ім. М.Рильського відбувся загальнорайонний мітинг-реквієм «Слава визволителям України» та урочисте покладання квітів за участю керівництва району, ветеранів-визволителів України та міста Києва, до якого долучились і студенти ККІБП разом із викладачем історії Пушняк О.А. Цей захід був приурочений вшануванню подвигу переможців над нацизмом та пам’яті жертв Другої світової війни з нагоди 74-ї річниці вигнання нацистів із України та 75-ї річниці вигнання нацистів із міста Києва.

Серед учасників заходу були присутні шановані в колі студентів і викладачів - ветерани, зокрема, полковник Збройних Сил України Коропов Сергій Олексійович – голова ради ветеранів Голосіївського району столиці, який звернувся до присутніх зі словами вдячності, а особливо до молоді, з проханням берегти пам'ять, про тих віддав своє життя задля миру.

В мітинзі взяв участі і виступив заступник голови Голосіївської РДА Ткаченко Ю.В.

Київ відзначає 75-тю річницю визволення міста від нацистів 06 листопада. Ця операція увійшла в історію під назвою «Київська наступальна операція». Варто кожному знати такі факти:

1. Окупація міста тривала 778 днів.

2. Штурм Києва почався ранком 03 листопада 1943 року. 06 листопада 1943 року солдати увійшли до столиці України, форсувавши з боями Дніпро.

3. Загальна кількість втрат під час битви за Київ – 30569 загиблих, поранених і зниклих безвісти.

4. Київська наступальна операція, яка тривала з 03-го до 13 листопада 1943 року , була складовою частиною операції «Битва за Дніпро».

5. За мужність і героїзм при визволенні Києва було нагороджено орденами і медалями 17500 бійців і командирів.

6. На честь визволителів міста названа станція метро - «Героїв Дніпра».

Студенти ККІБП поклали квіти до Стели пам’яті, вшанувавши полеглих і висловили свою любов до столиці України, міста-героя Києва!

viber image

viber image4

viber image5

viber image8

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська