Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Студенти ККІБП вшанували пам'ять жертв Другої світової війни

viber image602 листопада 2018 року у Голосіївському парку культури та відпочинку ім. М.Рильського відбувся загальнорайонний мітинг-реквієм «Слава визволителям України» та урочисте покладання квітів за участю керівництва району, ветеранів-визволителів України та міста Києва, до якого долучились і студенти ККІБП разом із викладачем історії Пушняк О.А. Цей захід був приурочений вшануванню подвигу переможців над нацизмом та пам’яті жертв Другої світової війни з нагоди 74-ї річниці вигнання нацистів із України та 75-ї річниці вигнання нацистів із міста Києва.

Серед учасників заходу були присутні шановані в колі студентів і викладачів - ветерани, зокрема, полковник Збройних Сил України Коропов Сергій Олексійович – голова ради ветеранів Голосіївського району столиці, який звернувся до присутніх зі словами вдячності, а особливо до молоді, з проханням берегти пам'ять, про тих віддав своє життя задля миру.

В мітинзі взяв участі і виступив заступник голови Голосіївської РДА Ткаченко Ю.В.

Київ відзначає 75-тю річницю визволення міста від нацистів 06 листопада. Ця операція увійшла в історію під назвою «Київська наступальна операція». Варто кожному знати такі факти:

1. Окупація міста тривала 778 днів.

2. Штурм Києва почався ранком 03 листопада 1943 року. 06 листопада 1943 року солдати увійшли до столиці України, форсувавши з боями Дніпро.

3. Загальна кількість втрат під час битви за Київ – 30569 загиблих, поранених і зниклих безвісти.

4. Київська наступальна операція, яка тривала з 03-го до 13 листопада 1943 року , була складовою частиною операції «Битва за Дніпро».

5. За мужність і героїзм при визволенні Києва було нагороджено орденами і медалями 17500 бійців і командирів.

6. На честь визволителів міста названа станція метро - «Героїв Дніпра».

Студенти ККІБП поклали квіти до Стели пам’яті, вшанувавши полеглих і висловили свою любов до столиці України, міста-героя Києва!

viber image

viber image4