Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

ПЕРШОКУРСНИКИ ВЧАТЬСЯ КЕРУВАТИ СВОЇМИ ЕМОЦІЯМИ ЦИКЛ ЗАНЯТЬ «ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ» З ПСИХОЛОГОМ ОКСАНОЮ ЛЯЩЕНКО

pershokurs 1З 30 жовтня по 8 листопада 2018 року в ККІБП було проведено серію занять «Емоційний інтелект» для студентів першого року навчання психологом інституту Лященко О.О.

Метою занять було допомогти першокурсникам розібратись, що таке емоційний інтелект, навчитись розуміти складові емоційного інтелекту і почати посилювати необхідні аспекти. В кінцевому підсумку: керуючи своїм емоційним станом, посилити ефективність діяльності і взаємодії з іншими, підвищити якість життя.

Емоційний інтелект – EQ – це показник нашої здатності до спілкування, вміння усвідомлювати свої емоції та розуміти почуття інших людей. ЕQ вважається емоційним еквівалентом пізнавального інтелекту (IQ).

Якщо IQ відбиває здатності лівої півкулі нашого мозку, що відповідає за логіку і раціональне мислення, то ЕQ вимірює правопівсферні якості – інтуїтивне мислення, емоційність, здатність до креативності.

Емоційна грамотність дає студентам можливість краще розбиратися в емоційному функціонуванні людей, досягати успіху в спілкуванні з викладачами і однолітками, вирішувати виниклі конфлікти, розуміти себе, свої бажання і потреби, причини власних вчинків, а також ставити перед собою цілі і вдало їх досягати. Все це сприятливо впливає на поведінку, а також на ефективне засвоєння знань.

На занятті студенти отримали знання та навички в сфері управління емоціями, зокрема:

1. Познайомились з поняттями емоційного інтелекту та емоційної компетентності.

2. Актуалізували знання про емоції та почуття, розглянули їх диференціацію та класифікації.

3. Отримали навички рефлексії, усвідомлення, розпізнавання та вираження власних емоцій і почуттів.

4. Навчились ідентифікувати емоції інших людей, проявляти емпатію у стосунках.

На заняттях використовувались різні методики та техніки групової роботи, зокрема рольові ігри, етюди, елементи групової дискусії, бесіда, арт-терапія, спрямована уява та інші.

В результаті занять студенти розібрались в понятті «емоційний інтелект», набули навичок адекватного вираження почуттів, сформували навички саморегуляції та позитивної самооцінки.

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська