Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

На сайті один гість та відсутні користувачі

ПЕРШОКУРСНИКИ ВЧАТЬСЯ КЕРУВАТИ СВОЇМИ ЕМОЦІЯМИ ЦИКЛ ЗАНЯТЬ «ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ» З ПСИХОЛОГОМ ОКСАНОЮ ЛЯЩЕНКО

pershokurs 1З 30 жовтня по 8 листопада 2018 року в ККІБП було проведено серію занять «Емоційний інтелект» для студентів першого року навчання психологом інституту Лященко О.О.

Метою занять було допомогти першокурсникам розібратись, що таке емоційний інтелект, навчитись розуміти складові емоційного інтелекту і почати посилювати необхідні аспекти. В кінцевому підсумку: керуючи своїм емоційним станом, посилити ефективність діяльності і взаємодії з іншими, підвищити якість життя.

Емоційний інтелект – EQ – це показник нашої здатності до спілкування, вміння усвідомлювати свої емоції та розуміти почуття інших людей. ЕQ вважається емоційним еквівалентом пізнавального інтелекту (IQ).

Якщо IQ відбиває здатності лівої півкулі нашого мозку, що відповідає за логіку і раціональне мислення, то ЕQ вимірює правопівсферні якості – інтуїтивне мислення, емоційність, здатність до креативності.

Емоційна грамотність дає студентам можливість краще розбиратися в емоційному функціонуванні людей, досягати успіху в спілкуванні з викладачами і однолітками, вирішувати виниклі конфлікти, розуміти себе, свої бажання і потреби, причини власних вчинків, а також ставити перед собою цілі і вдало їх досягати. Все це сприятливо впливає на поведінку, а також на ефективне засвоєння знань.

На занятті студенти отримали знання та навички в сфері управління емоціями, зокрема:

1. Познайомились з поняттями емоційного інтелекту та емоційної компетентності.

2. Актуалізували знання про емоції та почуття, розглянули їх диференціацію та класифікації.

3. Отримали навички рефлексії, усвідомлення, розпізнавання та вираження власних емоцій і почуттів.

4. Навчились ідентифікувати емоції інших людей, проявляти емпатію у стосунках.

На заняттях використовувались різні методики та техніки групової роботи, зокрема рольові ігри, етюди, елементи групової дискусії, бесіда, арт-терапія, спрямована уява та інші.

В результаті занять студенти розібрались в понятті «емоційний інтелект», набули навичок адекватного вираження почуттів, сформували навички саморегуляції та позитивної самооцінки.