logo

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 211 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


СЕМІНАР «ОСНОВИ ЛІДЕРСТВА» ДЛЯ СТУДЕНТСЬКОГО АКТИВУ ККІБП

osn liderstva6 листопада 2018 року в Київському кооперативному інституті бізнесу та права для представників студентського самоврядування було проведено семінар «Основи лідерства для студентського активу» психологом інституту Лященко О.О.

Студентське самоврядування є важливим фактором розвитку суспільства, виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаторської роботи з колективом, формування майбутньої еліти нації. Активна участь в діяльності самоврядування сприяє вихованню в студентів почуття причетності та відповідальності за те, що відбувається навколо них, показує реальний шлях змін на краще, допомагає виявляти і виховувати лідерів, дає їм перші навички управлінської діяльності.

Учасники семінару в форматі діалогу, тренінгових вправ та за допомогою тестових методик з’ясували основні засади сучасної концепції лідерства. Для проактивної молоді дуже важливим є розуміння, що лідерство сьогодні – це перш за все відповідальність, емоційна компетентність та вміння працювати в команді.

Говорячи про такий суспільний феномен як лідерство, учасники дійшли згоди, що його можна пояснити так: лідерство — це процес впливу на групу людей, завдяки якому група погоджується щодо цілей і вмотивовано працює, щоб їх досягти. Група, вирішуючи значиму проблему, завжди висуває для її розв’язання лідера.

У ході обговорення торкнулися й питання щодо важливості розуміння значення лідера у вихованні нової генерації, яка здатна брати відповідальність у побудові гідної країни. Проактивні люди беруть на себе відповідальність за своє життя і визнають, що воно залежить від їхніх рішень. Їхня поведінка – їхній свідомий вибір. Проактивність – ще одна невід’ємна характеристика успішного керівника.

Без лідера жодна група існувати не може. Поняття «лідер» можна визначити як особистість, здатну об’єднувати людей заради досягнення певної мети.

Крім того, поняття «лідер» набуває значення лише разом із поняттям «мета». Дійсно, дивно би виглядав лідер, який не має мети. Але мати мету і досягти її самостійно — недостатньо для того, щоб назватися лідером. Надзвичайно важливим моментом є зібрати, мотивувати, наставляти на вірний шлях команду. Про все це йшлося на семінарі.

На семінарі учасники отримали знання у сферах:

- основи формування лідера;

- мотивація лідера;

- робота у команді;

- побудова ефективного спілкування;

- time-management;

- розробка стратегії та планування діяльності студентської ради.

Підсумком семінару було обговорення того, що організаційне лідерство починається із лідерства персонального. Для того, щоб повести за собою оптимістично налаштованих послідовників, лідеру самому варто бути оптимістом та бути впевненим в собі.

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6