Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

СЕМІНАР «ОСНОВИ ЛІДЕРСТВА» ДЛЯ СТУДЕНТСЬКОГО АКТИВУ ККІБП

osn liderstva6 листопада 2018 року в Київському кооперативному інституті бізнесу та права для представників студентського самоврядування було проведено семінар «Основи лідерства для студентського активу» психологом інституту Лященко О.О.

Студентське самоврядування є важливим фактором розвитку суспільства, виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаторської роботи з колективом, формування майбутньої еліти нації. Активна участь в діяльності самоврядування сприяє вихованню в студентів почуття причетності та відповідальності за те, що відбувається навколо них, показує реальний шлях змін на краще, допомагає виявляти і виховувати лідерів, дає їм перші навички управлінської діяльності.

Учасники семінару в форматі діалогу, тренінгових вправ та за допомогою тестових методик з’ясували основні засади сучасної концепції лідерства. Для проактивної молоді дуже важливим є розуміння, що лідерство сьогодні – це перш за все відповідальність, емоційна компетентність та вміння працювати в команді.

Говорячи про такий суспільний феномен як лідерство, учасники дійшли згоди, що його можна пояснити так: лідерство — це процес впливу на групу людей, завдяки якому група погоджується щодо цілей і вмотивовано працює, щоб їх досягти. Група, вирішуючи значиму проблему, завжди висуває для її розв’язання лідера.

У ході обговорення торкнулися й питання щодо важливості розуміння значення лідера у вихованні нової генерації, яка здатна брати відповідальність у побудові гідної країни. Проактивні люди беруть на себе відповідальність за своє життя і визнають, що воно залежить від їхніх рішень. Їхня поведінка – їхній свідомий вибір. Проактивність – ще одна невід’ємна характеристика успішного керівника.

Без лідера жодна група існувати не може. Поняття «лідер» можна визначити як особистість, здатну об’єднувати людей заради досягнення певної мети.

Крім того, поняття «лідер» набуває значення лише разом із поняттям «мета». Дійсно, дивно би виглядав лідер, який не має мети. Але мати мету і досягти її самостійно — недостатньо для того, щоб назватися лідером. Надзвичайно важливим моментом є зібрати, мотивувати, наставляти на вірний шлях команду. Про все це йшлося на семінарі.

На семінарі учасники отримали знання у сферах:

- основи формування лідера;

- мотивація лідера;

- робота у команді;

- побудова ефективного спілкування;

- time-management;

- розробка стратегії та планування діяльності студентської ради.

Підсумком семінару було обговорення того, що організаційне лідерство починається із лідерства персонального. Для того, щоб повести за собою оптимістично налаштованих послідовників, лідеру самому варто бути оптимістом та бути впевненим в собі.

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська