logo

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 156 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


МІЖНАРОДНИЙ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА І ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО

viber image74Студенти групи 31 ГРК Кеденко Іванна та 21 ХК Охріменко Михайло (науковий керівник – викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М.) взяли участь у Міжнародному міждисциплінарному конкурсі імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко. Спеціальна тема цьогорічного конкурсу «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид українського народу в приватних історіях і просторі культури». Конкурс проводиться на підтримку та виконання Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду українського народу».

Історію Голодомору наші конкурсанти репрезентували через образотворче мистецтво. На основі прочитаних книг були створені серії малюнків. Зокрема, І. Кеденко опрацьовувала роман «Жовтий князь» (В. Барка), М. Охріменко – роман «Марія» (У. Самчук). Творчі доробки наших студентів розміщені серед робіт-переможців на виставці малюнків «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид українського народу: пам’ять в ім’я майбутнього», яка презентована на Міжнародному форумі «Україна пам’ятає, світ визнає» (22-24 листопада 2018 р.).

Передісторія конкурсу. На зламі 1980-х – 1990-х рр., коли «офіційна історична наука» все ще перебувала під контролем комуністичної влади, роль руйнівників політико-ідеологічних міфів і виборювачів історичної правди значною мірою перебрали на себе письменники, поети, журналісти і публіцисти. Подружжя українських літераторів – Володимир Маняк і Лідія Коваленко цілком присвятили себе реалізації масштабного проекту збирання усних свідчень та розгортанню дослідів з історії Великого голоду 1932-1933 рр., і досягли в цій справі визначних успіхів. З пошаною і в пам’ять про них у 2016 р. започатковано щорічний Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко.

 

viber image78

 

viber image562

 

viber image852

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6