Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

МІЖНАРОДНИЙ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА І ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО

viber image74Студенти групи 31 ГРК Кеденко Іванна та 21 ХК Охріменко Михайло (науковий керівник – викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М.) взяли участь у Міжнародному міждисциплінарному конкурсі імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко. Спеціальна тема цьогорічного конкурсу «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид українського народу в приватних історіях і просторі культури». Конкурс проводиться на підтримку та виконання Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду українського народу».

Історію Голодомору наші конкурсанти репрезентували через образотворче мистецтво. На основі прочитаних книг були створені серії малюнків. Зокрема, І. Кеденко опрацьовувала роман «Жовтий князь» (В. Барка), М. Охріменко – роман «Марія» (У. Самчук). Творчі доробки наших студентів розміщені серед робіт-переможців на виставці малюнків «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид українського народу: пам’ять в ім’я майбутнього», яка презентована на Міжнародному форумі «Україна пам’ятає, світ визнає» (22-24 листопада 2018 р.).

Передісторія конкурсу. На зламі 1980-х – 1990-х рр., коли «офіційна історична наука» все ще перебувала під контролем комуністичної влади, роль руйнівників політико-ідеологічних міфів і виборювачів історичної правди значною мірою перебрали на себе письменники, поети, журналісти і публіцисти. Подружжя українських літераторів – Володимир Маняк і Лідія Коваленко цілком присвятили себе реалізації масштабного проекту збирання усних свідчень та розгортанню дослідів з історії Великого голоду 1932-1933 рр., і досягли в цій справі визначних успіхів. З пошаною і в пам’ять про них у 2016 р. започатковано щорічний Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко.

viber image78

viber image562