Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Найталановитіші студенти вчаться в ККІБП

osin golb427 листопада 2018 року відбувся фінал конкурсу студентської творчості «Осінь Голосієва», зорганізований відділом у справах молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Для нашого навчального закладу стало вже традицією якнайповніше представляти талановиту молодь на столичній сцені, де, як правило, змагаються і добре підготовлені у вишах художнього спрямування студенти.

Успіх наших студентів був тріумфальним. Дипломами лауреатів фестивалю художньої творчості «Осінь Голосієва» було нагороджено Анну Личак, учасників талант-студії «VIVA» (Ольгу Богуцьку, Ольгу Семенець, Аліну Ситніченко, Інну Стягайло, Вікторію Панченко), учасників танцювального колективу «Studdance» (Віталіну Макаренко, Олександра Гончара, Аліну Левкович, Марію Давиденко, Дар'ю Сатановську, Дмитра Ясінського, Юлію Коваленко, Катерину Парахонько, Богдану Панферову, Тараса Фоміна, Вікторію Дворовенко, Анну Андрущенко).

Дякуємо художнім керівникам Анастасії Нечаєвій та Лілії Левківській за відмінну підготовку колективів та бажаємо творчих успіхів і нових перемог!

osin golb5

osin golb1