Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Найталановитіші студенти вчаться в ККІБП

osin golb427 листопада 2018 року відбувся фінал конкурсу студентської творчості «Осінь Голосієва», зорганізований відділом у справах молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Для нашого навчального закладу стало вже традицією якнайповніше представляти талановиту молодь на столичній сцені, де, як правило, змагаються і добре підготовлені у вишах художнього спрямування студенти.

Успіх наших студентів був тріумфальним. Дипломами лауреатів фестивалю художньої творчості «Осінь Голосієва» було нагороджено Анну Личак, учасників талант-студії «VIVA» (Ольгу Богуцьку, Ольгу Семенець, Аліну Ситніченко, Інну Стягайло, Вікторію Панченко), учасників танцювального колективу «Studdance» (Віталіну Макаренко, Олександра Гончара, Аліну Левкович, Марію Давиденко, Дар'ю Сатановську, Дмитра Ясінського, Юлію Коваленко, Катерину Парахонько, Богдану Панферову, Тараса Фоміна, Вікторію Дворовенко, Анну Андрущенко).

Дякуємо художнім керівникам Анастасії Нечаєвій та Лілії Левківській за відмінну підготовку колективів та бажаємо творчих успіхів і нових перемог!

osin golb5

osin golb1