Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Міжнародний кооперативний рух: віхи історичного поступу

IMG 044029 листопада 2018 року в малій залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбувся науково-практичний семінар, присвячений проблемі розвитку міжнародного кооперативного руху. Науковий захід став логічним продовженням двох попередніх, на яких піднімалися питання зародження кооперативного руху в Україні, внеску відомих діячів кооперативної справи у розбудову кооперації, обгрунтовувалися тенденції становлення і розвитку системи вітчизняної кооперативної освіти, особливості її функціонування у той чи інший історичний період.

Цьогорічна зустріч була зорієнтована на аналізі проблем кооперації світового масштабу, зокрема на феномені міжнародного кооперативного руху, основною місією якого є поширення і утрердження кооперативної ідеї.

На семінарі були присутні ініціатори та організатори заходу: проректор з організаційно-виховної роботи Клименко О.Ф., завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат педагогічних наук, доцент Прудченко І.І. (модератор заходу), наукові керівники: кандидат історичних наук Руденко Ю.М., старший викладач Пушняк О.А., старший викладач Проневич Т.М., викладачі.

На семінарі з доповіддями виступили:

Маєвська Ольга, студентка групи 32 ПК. Тема доповіді: «Міжнародний кооперативний рух: поширення і утвердження кооперативних ідеалів». Науковий керівник: Прудченко Інна Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Тригуб Ірина, студентка групи 32 ПК. Тема доповіді: «Передумови кооперації в Європі в останній чверті XVIII – першій половині ХІХ століття». Науковий керівник: Прудченко Інна Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Тараненко Оксана, Стацевич Єлизавета, студентки групи 31ПК. Тема доповіді: «Кооперативний рух Великобританії в середині ХІХ – на початку ХХ століття». Науковий керівник: Пушняк Олена Анатоліївна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Левкович Аліна, студентка групи 21ФІ, Давиденко Марія, студентка
групи 31ФК. Тема доповіді: «Кооперативний рух в Німеччині у другій половині ХІХ – на початку ХХ століття». Науковий керівник: Проневич Тетяна Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Леонович Анастасія, студентка групи 11ХІ. Тема доповіді: «Становлення та розвиток кооперації у Франції (друга половина ХІХ – початок ХХ століття)». Науковий керівник: Руденко Юлія Миколаївна, кандидат історичних наук, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Тушинська Владислава, Шейда Альона, студенти групи 21ПК. Тема доповіді: «Кооперативний рух у Скандинавії та країнах Західної Європи у ХІХ –ХХ століттях». Науковий керівник: Пушняк Олена Анатоліївна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Василенко Катерина, студентка групи 21ТК. Тема доповіді: «Зародження та розвиток кооперативного руху Російської імперії (друга половина ХІХ – початок ХХ століття)». Науковий керівник: Руденко Юлія Миколаївна, кандидат історичних наук, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Панченко Вікторія, студентка групи 21ЕК. Тема доповіді: «Виникнення та розвиток міжнародних кооперативних організацій наприкінці ХІХ століття». Науковий керівник: Проневич Тетяна Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.