Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

На сайті один гість та відсутні користувачі

Міжнародний кооперативний рух: віхи історичного поступу

IMG 044029 листопада 2018 року в малій залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбувся науково-практичний семінар, присвячений проблемі розвитку міжнародного кооперативного руху. Науковий захід став логічним продовженням двох попередніх, на яких піднімалися питання зародження кооперативного руху в Україні, внеску відомих діячів кооперативної справи у розбудову кооперації, обгрунтовувалися тенденції становлення і розвитку системи вітчизняної кооперативної освіти, особливості її функціонування у той чи інший історичний період.

Цьогорічна зустріч була зорієнтована на аналізі проблем кооперації світового масштабу, зокрема на феномені міжнародного кооперативного руху, основною місією якого є поширення і утрердження кооперативної ідеї.

На семінарі були присутні ініціатори та організатори заходу: проректор з організаційно-виховної роботи Клименко О.Ф., завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат педагогічних наук, доцент Прудченко І.І. (модератор заходу), наукові керівники: кандидат історичних наук Руденко Ю.М., старший викладач Пушняк О.А., старший викладач Проневич Т.М., викладачі.

На семінарі з доповіддями виступили:

Маєвська Ольга, студентка групи 32 ПК. Тема доповіді: «Міжнародний кооперативний рух: поширення і утвердження кооперативних ідеалів». Науковий керівник: Прудченко Інна Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Тригуб Ірина, студентка групи 32 ПК. Тема доповіді: «Передумови кооперації в Європі в останній чверті XVIII – першій половині ХІХ століття». Науковий керівник: Прудченко Інна Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Тараненко Оксана, Стацевич Єлизавета, студентки групи 31ПК. Тема доповіді: «Кооперативний рух Великобританії в середині ХІХ – на початку ХХ століття». Науковий керівник: Пушняк Олена Анатоліївна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Левкович Аліна, студентка групи 21ФІ, Давиденко Марія, студентка
групи 31ФК. Тема доповіді: «Кооперативний рух в Німеччині у другій половині ХІХ – на початку ХХ століття». Науковий керівник: Проневич Тетяна Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Леонович Анастасія, студентка групи 11ХІ. Тема доповіді: «Становлення та розвиток кооперації у Франції (друга половина ХІХ – початок ХХ століття)». Науковий керівник: Руденко Юлія Миколаївна, кандидат історичних наук, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Тушинська Владислава, Шейда Альона, студенти групи 21ПК. Тема доповіді: «Кооперативний рух у Скандинавії та країнах Західної Європи у ХІХ –ХХ століттях». Науковий керівник: Пушняк Олена Анатоліївна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Василенко Катерина, студентка групи 21ТК. Тема доповіді: «Зародження та розвиток кооперативного руху Російської імперії (друга половина ХІХ – початок ХХ століття)». Науковий керівник: Руденко Юлія Миколаївна, кандидат історичних наук, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Панченко Вікторія, студентка групи 21ЕК. Тема доповіді: «Виникнення та розвиток міжнародних кооперативних організацій наприкінці ХІХ століття». Науковий керівник: Проневич Тетяна Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

Лютий 2019