Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

АКРЕДИТАЦІЯ БАКАЛАВРІВ – ПРАВНИКІВ ТА ТОВАРОЗНАВЦІВ

pravnik1З 28 по 30 листопада в Київському кооперативному інституті бізнесу і права проходила акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів за напрямами підготовки «Правознавство» та «Товарознавство і торгівельне підприємництво».

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення акредитаційної експертизи» від 13.11.2018 р. № 1978-л до складу експертної комісії за напрямом підготовки 6.030401 «Правознавство» було включено: голова комісії – Стратонов Василь Миколайович – професор кафедри галузевого права Херсонського державного університету, доктор юридичних наук, професор та член комісії – Факас Ілона Борисівна – доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат юридичних наук.

Наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення акредитаційної експертизи» від 13.11.2018 р. № 1979-л було сформовано експертну комісію за напрямом підготовки 6.030510 «Товарознавство і торгівельне підприємництво» в складі: голова комісії – Маслак Ольга Іванівна – завідувач кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор економічних наук, професор та член комісії – Селютіна Галина Анатоліївна – професор кафедри товарознавства та експертизи товарів Харківського державного університету харчування та торгівлі, кандидат технічних наук, доцент.

Згідно регламенту проведення акредитаційної експертизи експертні комісії поставили до відома адміністрацію Інституту про об’єкти перевірки і розпочали роботу із ознайомлення з матеріально-технічною базою закладу. Було перевірено також стан ведення наукової та міжнародної роботи. Що стосується навчальної та навчально-методичної роботи, то експерти досить детально вивчили якість навчально-методичного забезпечення, відповідність навчальних планів задекларованому нині компетентністному підходу підготовки фахівців, правильність підготовки та оцінки курсових робіт та звітів про виробничу практику. Із попередньо вивчених дисциплін серед студентів було проведено зрізи знань, які засвідчили достатній рівень підготовки майбутніх фахівців. За результатами експертизи було підготовлено експертні висновки з оцінками та рекомендаціями до навчального процесу напрямів підготовки, що акредитуються.

pravnik2

pravnik3