logo

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

Набір до аспірантур1и

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


АКРЕДИТАЦІЯ БАКАЛАВРІВ – ПРАВНИКІВ ТА ТОВАРОЗНАВЦІВ

pravnik1З 28 по 30 листопада в Київському кооперативному інституті бізнесу і права проходила акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів за напрямами підготовки «Правознавство» та «Товарознавство і торгівельне підприємництво».

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення акредитаційної експертизи» від 13.11.2018 р. № 1978-л до складу експертної комісії за напрямом підготовки 6.030401 «Правознавство» було включено: голова комісії – Стратонов Василь Миколайович – професор кафедри галузевого права Херсонського державного університету, доктор юридичних наук, професор та член комісії – Факас Ілона Борисівна – доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат юридичних наук.

Наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення акредитаційної експертизи» від 13.11.2018 р. № 1979-л було сформовано експертну комісію за напрямом підготовки 6.030510 «Товарознавство і торгівельне підприємництво» в складі: голова комісії – Маслак Ольга Іванівна – завідувач кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор економічних наук, професор та член комісії – Селютіна Галина Анатоліївна – професор кафедри товарознавства та експертизи товарів Харківського державного університету харчування та торгівлі, кандидат технічних наук, доцент.

Згідно регламенту проведення акредитаційної експертизи експертні комісії поставили до відома адміністрацію Інституту про об’єкти перевірки і розпочали роботу із ознайомлення з матеріально-технічною базою закладу. Було перевірено також стан ведення наукової та міжнародної роботи. Що стосується навчальної та навчально-методичної роботи, то експерти досить детально вивчили якість навчально-методичного забезпечення, відповідність навчальних планів задекларованому нині компетентністному підходу підготовки фахівців, правильність підготовки та оцінки курсових робіт та звітів про виробничу практику. Із попередньо вивчених дисциплін серед студентів було проведено зрізи знань, які засвідчили достатній рівень підготовки майбутніх фахівців. За результатами експертизи було підготовлено експертні висновки з оцінками та рекомендаціями до навчального процесу напрямів підготовки, що акредитуються.

 

pravnik2

 

pravnik3

 

pravnik4

 

Висновок Правознавство

 

Висновок Товарознавство

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6