logo

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 120 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


АКРЕДИТАЦІЯ БАКАЛАВРІВ – ПРАВНИКІВ ТА ТОВАРОЗНАВЦІВ

pravnik1З 28 по 30 листопада в Київському кооперативному інституті бізнесу і права проходила акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів за напрямами підготовки «Правознавство» та «Товарознавство і торгівельне підприємництво».

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення акредитаційної експертизи» від 13.11.2018 р. № 1978-л до складу експертної комісії за напрямом підготовки 6.030401 «Правознавство» було включено: голова комісії – Стратонов Василь Миколайович – професор кафедри галузевого права Херсонського державного університету, доктор юридичних наук, професор та член комісії – Факас Ілона Борисівна – доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат юридичних наук.

Наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення акредитаційної експертизи» від 13.11.2018 р. № 1979-л було сформовано експертну комісію за напрямом підготовки 6.030510 «Товарознавство і торгівельне підприємництво» в складі: голова комісії – Маслак Ольга Іванівна – завідувач кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор економічних наук, професор та член комісії – Селютіна Галина Анатоліївна – професор кафедри товарознавства та експертизи товарів Харківського державного університету харчування та торгівлі, кандидат технічних наук, доцент.

Згідно регламенту проведення акредитаційної експертизи експертні комісії поставили до відома адміністрацію Інституту про об’єкти перевірки і розпочали роботу із ознайомлення з матеріально-технічною базою закладу. Було перевірено також стан ведення наукової та міжнародної роботи. Що стосується навчальної та навчально-методичної роботи, то експерти досить детально вивчили якість навчально-методичного забезпечення, відповідність навчальних планів задекларованому нині компетентністному підходу підготовки фахівців, правильність підготовки та оцінки курсових робіт та звітів про виробничу практику. Із попередньо вивчених дисциплін серед студентів було проведено зрізи знань, які засвідчили достатній рівень підготовки майбутніх фахівців. За результатами експертизи було підготовлено експертні висновки з оцінками та рекомендаціями до навчального процесу напрямів підготовки, що акредитуються.

 

pravnik2

 

pravnik3

 

pravnik4

 

Висновок Правознавство

 

Висновок Товарознавство

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6