Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Олімпіада з інформатики та комп'ютерної техніки

IMG 037828 листопада 2018 року на кафедрі інформаційно-технічних та природничих дисциплін проводилась Олімпіада з інформатики та комп'ютерної техніки — І відбірковий тур — серед студентів 2 курсу коледжу.

20 студентів протягом 2 годин виконували завдання в текстовому редакторі MS Word, табличному процесорі MS Excel та в СКБД MS Access.

До ІІ відбіркового туру, який відбувся 3 грудня 2018 року, потрапили студенти груп: 21 ТК — Василенко Катерина, 21 ХК — Дзюбаненко Владислав, Євлогієв Денис та Охріменко Михайло, групи 21 КІК – Вознюк Сергій та Сабадаш Артем, групи 21 ПК – Сізов Нікіта та Пенський Олексій. Вони виконували додатково ще одне завдання в текстовому редакторі MS Word.

За найбільшою кількістю балів за І та ІІ тури переможцями стали студенти:

І місце — Охріменко Михайло (група 21 ХК);

ІІ місце — Вознюк Сергій (група 21 КІК):

ІІІ місце розділили Дзюбаненко Владислав (21 ХК), Сабадаш Артем (21 КІК) та Сізов Нікіта (21 ПК).

Переможців нагороджено грамотами та сувенірами.

Охріменко Михайло та Вознюк Сергій братимуть участь в Обласній олімпіаді з інформатики та комп'ютерної техніки весною 2019 року.