Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

ВИЗНАЧНІ ОСОБИСТОСТІ, МИТЦІ, ДІЯЧІ НАУКИ І КУЛЬТУРИ В УМОВАХ ТОТАЛІТАРНОЇ СИСТЕМИ

viber image000000014 грудня 2018 р. Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського НАН України спільно з Музеєм видатних діячів української культури Л. Українки, М. Лисенка, П. Саксаганського, М. Старицького провели науковий семінар “Визначні особистості, митці, діячі науки і культури в умовах тоталітарної системи” (у рамках щорічного проекту – науковий семінар “Роль визначних особистостей – митців, діячів науки та культури, у процесі формування національної самосвідомості наприкінці ХІХ – початку ХХ ст.”). Взяла участь у семінарі викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ю.М. Руденко, яка виступила з доповіддю “Літературна, перекладацька та культурно-громадська діяльність Миколи Терещенка”.

Культурне життя в радянській Україні було цілком обумовлене системою і режимом політичної влади, що склалася в СРСР. Воно мало суперечливий характер, досягнення історичного значення захлиналися в хвилях політичного терору проти культури і її творців. Незважаючи на жорсткий утиск тоталітарно-бюрократичної системи, сталінізму, в культурному житті ще певний час зберігалася інерція позитивних процесів, започаткованих у попередні десятиліття.

Для учасників семінару було проведено екскурсію меморіальним музеєм М. Старицького, на базі якого й відбувся науковий захід.

viber imag02e

viber image00000