Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

ВИЗНАЧНІ ОСОБИСТОСТІ, МИТЦІ, ДІЯЧІ НАУКИ І КУЛЬТУРИ В УМОВАХ ТОТАЛІТАРНОЇ СИСТЕМИ

viber image000000014 грудня 2018 р. Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського НАН України спільно з Музеєм видатних діячів української культури Л. Українки, М. Лисенка, П. Саксаганського, М. Старицького провели науковий семінар “Визначні особистості, митці, діячі науки і культури в умовах тоталітарної системи” (у рамках щорічного проекту – науковий семінар “Роль визначних особистостей – митців, діячів науки та культури, у процесі формування національної самосвідомості наприкінці ХІХ – початку ХХ ст.”). Взяла участь у семінарі викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ю.М. Руденко, яка виступила з доповіддю “Літературна, перекладацька та культурно-громадська діяльність Миколи Терещенка”.

Культурне життя в радянській Україні було цілком обумовлене системою і режимом політичної влади, що склалася в СРСР. Воно мало суперечливий характер, досягнення історичного значення захлиналися в хвилях політичного терору проти культури і її творців. Незважаючи на жорсткий утиск тоталітарно-бюрократичної системи, сталінізму, в культурному житті ще певний час зберігалася інерція позитивних процесів, започаткованих у попередні десятиліття.

Для учасників семінару було проведено екскурсію меморіальним музеєм М. Старицького, на базі якого й відбувся науковий захід.

viber imag02e

viber image00000