Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

ВИЗНАЧНІ ОСОБИСТОСТІ, МИТЦІ, ДІЯЧІ НАУКИ І КУЛЬТУРИ В УМОВАХ ТОТАЛІТАРНОЇ СИСТЕМИ

viber image000000014 грудня 2018 р. Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського НАН України спільно з Музеєм видатних діячів української культури Л. Українки, М. Лисенка, П. Саксаганського, М. Старицького провели науковий семінар “Визначні особистості, митці, діячі науки і культури в умовах тоталітарної системи” (у рамках щорічного проекту – науковий семінар “Роль визначних особистостей – митців, діячів науки та культури, у процесі формування національної самосвідомості наприкінці ХІХ – початку ХХ ст.”). Взяла участь у семінарі викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ю.М. Руденко, яка виступила з доповіддю “Літературна, перекладацька та культурно-громадська діяльність Миколи Терещенка”.

Культурне життя в радянській Україні було цілком обумовлене системою і режимом політичної влади, що склалася в СРСР. Воно мало суперечливий характер, досягнення історичного значення захлиналися в хвилях політичного терору проти культури і її творців. Незважаючи на жорсткий утиск тоталітарно-бюрократичної системи, сталінізму, в культурному житті ще певний час зберігалася інерція позитивних процесів, започаткованих у попередні десятиліття.

Для учасників семінару було проведено екскурсію меморіальним музеєм М. Старицького, на базі якого й відбувся науковий захід.

viber imag02e

viber image00000

viber image20000

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська