Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Чергова перемога театрального колективу «Palladium» ККІБП

viber image4Лапландія в Україні - це територія справжніх див… Саме так називають фестиваль Святого Миколая, що традиційно збирає гостей наприкінці року у першій козацькій столиці України – місті Чигирин (Черкаська область).

15-16 грудня на це дійство вже втретє з’їхалися тисячі гостей з усієї України. Тут знову кожен повірив у казку, отримавши щирі й теплі враження від зустрічі з Миколаєм-Чудотворцем. У ці дні історична резиденція Богдана Хмельницького на Центральній площі перетворилася в резиденцію Святого Миколая, до міста приїхали талановиті творчі колективи, проводилися майстер-класи, святковий ярмарок, цікаві заходи, конкурси для дітей, виступали зірки естради, а також, уже традиційно, проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс міні-мюзиклів. Конкурсанти представили на головній сцені фестивалю під відкритим небом свої авторські театралізовані дійства на вічні теми: любові, віри та добра.

15 грудня цього року уже вдруге студенти нашого інституту, учасники театрального колективу «Palladіum» під керівництвом Л.Г. Нечаюк, взяли участь у конкурсі-фестивалі міні-мюзиклів. Конкурс проходив в двох категоріях: «Аматори» і «Професіонали». Наші студенти виступали у категорії «Професіонали» з жартівливою п’єсою українського драматурга Степана Васильченка «На перші гулі». Із захопленням і щирою цікавістю глядачі сприймали гру наших акторів: співпереживали, хвилювались і від душі сміялись з дотепних жартів Тимоша, сільського парубка, що хотів допомогти своїй коханій дівчині Оленці потрапити на вечорниці.

Це тема зародження почуття кохання, стосунків батьків і дітей, яскравий колорит побуту сільської родини, традиції і звичаї нашого народу… - все це вдало переплелось в п’єсі і реалізувалось грою талановитих студентів Кеденко Іванни, Бобровнікова Руслана, Ясінського Дмитра, Шарупи Вікторії, Галушко Нікіти, Ситніченко Аліни, Швидкого Олексія, Травинського Дмитра.

У своїй номінації наші актори посіли почесне третє місце. Приємно було отримувати нагороди з рук ведучої фестивалю, заслуженої артистки України Тіани Роз, української естрадної співачки, телеведучої, композитора та автора пісень. А також нашу творчу молодь привітала з перемогою Наталія Нетовкіна, організатор фестивалю.

Партнерами і організаторами цього грандіозного дійства є багато національних компаній та об’єднань, а також - ГО «Ділові жінки України», активним членом якої є наш ректор - Тетяна Григорівна Камінська. Саме завдяки їй наш студентський театр мав можливість взяти участь у фестивалі-конкурсі.

Це був надзвичайний день з різними пригодами, які трапилися ще по дорозі до Чигирина. Наші студенти не стали байдуже спостерігати за людьми, що потрапили у біду на засніженій лісовій дорозі, а з радістю допомогли витягти їх автомобіль із снігового замету. Усі були надзвичайно щасливі... Вдячні громадяни побажали студентам успіху в конкурсі. Так і сталось! І як після цього не вірити в диво?!

viber image10

viber image25

viber image45

viber image132

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська