Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Чергова перемога театрального колективу «Palladium» ККІБП

viber image4Лапландія в Україні - це територія справжніх див… Саме так називають фестиваль Святого Миколая, що традиційно збирає гостей наприкінці року у першій козацькій столиці України – місті Чигирин (Черкаська область).

15-16 грудня на це дійство вже втретє з’їхалися тисячі гостей з усієї України. Тут знову кожен повірив у казку, отримавши щирі й теплі враження від зустрічі з Миколаєм-Чудотворцем. У ці дні історична резиденція Богдана Хмельницького на Центральній площі перетворилася в резиденцію Святого Миколая, до міста приїхали талановиті творчі колективи, проводилися майстер-класи, святковий ярмарок, цікаві заходи, конкурси для дітей, виступали зірки естради, а також, уже традиційно, проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс міні-мюзиклів. Конкурсанти представили на головній сцені фестивалю під відкритим небом свої авторські театралізовані дійства на вічні теми: любові, віри та добра.

15 грудня цього року уже вдруге студенти нашого інституту, учасники театрального колективу «Palladіum» під керівництвом Л.Г. Нечаюк, взяли участь у конкурсі-фестивалі міні-мюзиклів. Конкурс проходив в двох категоріях: «Аматори» і «Професіонали». Наші студенти виступали у категорії «Професіонали» з жартівливою п’єсою українського драматурга Степана Васильченка «На перші гулі». Із захопленням і щирою цікавістю глядачі сприймали гру наших акторів: співпереживали, хвилювались і від душі сміялись з дотепних жартів Тимоша, сільського парубка, що хотів допомогти своїй коханій дівчині Оленці потрапити на вечорниці.

Це тема зародження почуття кохання, стосунків батьків і дітей, яскравий колорит побуту сільської родини, традиції і звичаї нашого народу… - все це вдало переплелось в п’єсі і реалізувалось грою талановитих студентів Кеденко Іванни, Бобровнікова Руслана, Ясінського Дмитра, Шарупи Вікторії, Галушко Нікіти, Ситніченко Аліни, Швидкого Олексія, Травинського Дмитра.

У своїй номінації наші актори посіли почесне третє місце. Приємно було отримувати нагороди з рук ведучої фестивалю, заслуженої артистки України Тіани Роз, української естрадної співачки, телеведучої, композитора та автора пісень. А також нашу творчу молодь привітала з перемогою Наталія Нетовкіна, організатор фестивалю.

Партнерами і організаторами цього грандіозного дійства є багато національних компаній та об’єднань, а також - ГО «Ділові жінки України», активним членом якої є наш ректор - Тетяна Григорівна Камінська. Саме завдяки їй наш студентський театр мав можливість взяти участь у фестивалі-конкурсі.

Це був надзвичайний день з різними пригодами, які трапилися ще по дорозі до Чигирина. Наші студенти не стали байдуже спостерігати за людьми, що потрапили у біду на засніженій лісовій дорозі, а з радістю допомогли витягти їх автомобіль із снігового замету. Усі були надзвичайно щасливі... Вдячні громадяни побажали студентам успіху в конкурсі. Так і сталось! І як після цього не вірити в диво?!

viber image10

viber image25