Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Благодійність – це завжди від щирого серця

1345viber image1214 грудня студенти та викладачі ККІБП відвідали Удайцівську ЗОШ-інтенат I-II ст. Всі ретельно готувалися до цієї зустрічі. Адже їхали вже втретє, тому добре знали діток, їх проблеми і вподобання. До збору необхідних речей для дитячого закладу долучилось дуже багато небайдужих людей. Було зібрано одяг, взуття, іграшки, книги та канцтовари. За зібрані кошти було закуплено протиковзкі накладки на сходи, вітаміни, засоби особистої гігієни та навіть кольоровий принтер. І, звичайно ж, багато солодких подарунків!

Діти зустріли гостей радісними посмішками, веселим галасом та міцними обіймами. Зустріли, як «старих» друзів, передчуваючи тепле, душевне спілкування.

Всі разом чудово провели час: грались, раділи ,танцювали, розмовляли. З великим інтересом діти брали участь у безпрограшній лотереї, де кожен отримав приз. А справжнім сюрпризом став величезний торт, який спекла для вихованців благодійниця Галина Ніколайчук, випускниця ККІБП.

Свою подяку всім, хто взяв участь у благодійній акції, діти висловили щасливим жестом, залишивши відбиток своїх долоньок на плакаті.

Прощалися ненадовго, бо вже домовилися про наступну зустріч!

1345viber image

1345viber image1