Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Благодійність – це завжди від щирого серця

1345viber image1214 грудня студенти та викладачі ККІБП відвідали Удайцівську ЗОШ-інтенат I-II ст. Всі ретельно готувалися до цієї зустрічі. Адже їхали вже втретє, тому добре знали діток, їх проблеми і вподобання. До збору необхідних речей для дитячого закладу долучилось дуже багато небайдужих людей. Було зібрано одяг, взуття, іграшки, книги та канцтовари. За зібрані кошти було закуплено протиковзкі накладки на сходи, вітаміни, засоби особистої гігієни та навіть кольоровий принтер. І, звичайно ж, багато солодких подарунків!

Діти зустріли гостей радісними посмішками, веселим галасом та міцними обіймами. Зустріли, як «старих» друзів, передчуваючи тепле, душевне спілкування.

Всі разом чудово провели час: грались, раділи ,танцювали, розмовляли. З великим інтересом діти брали участь у безпрограшній лотереї, де кожен отримав приз. А справжнім сюрпризом став величезний торт, який спекла для вихованців благодійниця Галина Ніколайчук, випускниця ККІБП.

Свою подяку всім, хто взяв участь у благодійній акції, діти висловили щасливим жестом, залишивши відбиток своїх долоньок на плакаті.

Прощалися ненадовго, бо вже домовилися про наступну зустріч!

1345viber image

1345viber image1