Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Ой, хто, хто Миколая любить

IMG 20181219 102541Початок сніжної зими завжди чарівний: ось засяяли нові білі капелюхи на ялинах і смереках, а темні дерева вдягли урочисті білі сукні. З дахів звисають яскраві кришталеві бурульки, а веселі дітлахи у містах і селах катаються на лижах, на санчатах, граються в сніжки, ліплять сніговиків. Це час, коли довгі зимові вечори сяють вогниками сільських хатин і міських парків, а сніг виблискує таємничо у морозному світлі місяця. Це час казкової білої тиші полів і веселого морозного дзвону у горах. І, звісно ж, це час улюблених зимових свят, які розпочинаються 19 грудня, у День Святого Миколая.

Святий Миколай – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. З давніх часів День Святого Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей. А ще святий Миколай є улюбленцем дітлахів, за традицією він творить суд над своїми маленькими підопічними: чемні, працьовиті, старанні діти у це свято знаходять під подушкою солодощі та приємні подарунки, а бешкетники і неслухняні гультяї знайдуть там тільки різку.

У рамках святкування Дня Святого Миколая студенти груп 11 КІК та 11 ГРК разом з викладачами української мови та літератури Нечаюк Л.Г. та Бабенко-Жирновою М.В. подивилися пізнавальний фільм Олени Каретник «Хто Миколая любить?». Під час перегляду фільму всі опинилися у колоритному давньому Києві, почули цікаві легенди й таємниці Миколаївських храмів. Після перегляду фільму студенти активно обговорювали нові факти, а також були учасниками бесіди-дискусії «Ой, хто, хто Миколая любить». Атмосфера бесіди була жвава і весела, студенти на якісь хвилини повернулися у світ недавнього безхмарного дитинства, згадали народні звичаї, колядки та щедрівки, підготування до яких зазвичай починалося саме зі свята Миколая. А викладачі-організатори нагадали студентам народні прикмети цього дня: «Після Миколи пшеницю вкриє поле», «Як впаде великий іній – на гарний врожай хліба», «Морозяний день – на уроду хліба й городини» тощо.

Щороку свято Миколая звеселяє наші оселі, дарує надію на добро, любов і милосердя, кличе до всього світлого.

IMG 20181219 101749