Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Ой, хто, хто Миколая любить

IMG 20181219 102541Початок сніжної зими завжди чарівний: ось засяяли нові білі капелюхи на ялинах і смереках, а темні дерева вдягли урочисті білі сукні. З дахів звисають яскраві кришталеві бурульки, а веселі дітлахи у містах і селах катаються на лижах, на санчатах, граються в сніжки, ліплять сніговиків. Це час, коли довгі зимові вечори сяють вогниками сільських хатин і міських парків, а сніг виблискує таємничо у морозному світлі місяця. Це час казкової білої тиші полів і веселого морозного дзвону у горах. І, звісно ж, це час улюблених зимових свят, які розпочинаються 19 грудня, у День Святого Миколая.

Святий Миколай – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. З давніх часів День Святого Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей. А ще святий Миколай є улюбленцем дітлахів, за традицією він творить суд над своїми маленькими підопічними: чемні, працьовиті, старанні діти у це свято знаходять під подушкою солодощі та приємні подарунки, а бешкетники і неслухняні гультяї знайдуть там тільки різку.

У рамках святкування Дня Святого Миколая студенти груп 11 КІК та 11 ГРК разом з викладачами української мови та літератури Нечаюк Л.Г. та Бабенко-Жирновою М.В. подивилися пізнавальний фільм Олени Каретник «Хто Миколая любить?». Під час перегляду фільму всі опинилися у колоритному давньому Києві, почули цікаві легенди й таємниці Миколаївських храмів. Після перегляду фільму студенти активно обговорювали нові факти, а також були учасниками бесіди-дискусії «Ой, хто, хто Миколая любить». Атмосфера бесіди була жвава і весела, студенти на якісь хвилини повернулися у світ недавнього безхмарного дитинства, згадали народні звичаї, колядки та щедрівки, підготування до яких зазвичай починалося саме зі свята Миколая. А викладачі-організатори нагадали студентам народні прикмети цього дня: «Після Миколи пшеницю вкриє поле», «Як впаде великий іній – на гарний врожай хліба», «Морозяний день – на уроду хліба й городини» тощо.

Щороку свято Миколая звеселяє наші оселі, дарує надію на добро, любов і милосердя, кличе до всього світлого.

IMG 20181219 101749

Серпень 2019