Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

На сайті один гість та відсутні користувачі

Ой, хто, хто Миколая любить

IMG 20181219 102541Початок сніжної зими завжди чарівний: ось засяяли нові білі капелюхи на ялинах і смереках, а темні дерева вдягли урочисті білі сукні. З дахів звисають яскраві кришталеві бурульки, а веселі дітлахи у містах і селах катаються на лижах, на санчатах, граються в сніжки, ліплять сніговиків. Це час, коли довгі зимові вечори сяють вогниками сільських хатин і міських парків, а сніг виблискує таємничо у морозному світлі місяця. Це час казкової білої тиші полів і веселого морозного дзвону у горах. І, звісно ж, це час улюблених зимових свят, які розпочинаються 19 грудня, у День Святого Миколая.

Святий Миколай – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. З давніх часів День Святого Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей. А ще святий Миколай є улюбленцем дітлахів, за традицією він творить суд над своїми маленькими підопічними: чемні, працьовиті, старанні діти у це свято знаходять під подушкою солодощі та приємні подарунки, а бешкетники і неслухняні гультяї знайдуть там тільки різку.

У рамках святкування Дня Святого Миколая студенти груп 11 КІК та 11 ГРК разом з викладачами української мови та літератури Нечаюк Л.Г. та Бабенко-Жирновою М.В. подивилися пізнавальний фільм Олени Каретник «Хто Миколая любить?». Під час перегляду фільму всі опинилися у колоритному давньому Києві, почули цікаві легенди й таємниці Миколаївських храмів. Після перегляду фільму студенти активно обговорювали нові факти, а також були учасниками бесіди-дискусії «Ой, хто, хто Миколая любить». Атмосфера бесіди була жвава і весела, студенти на якісь хвилини повернулися у світ недавнього безхмарного дитинства, згадали народні звичаї, колядки та щедрівки, підготування до яких зазвичай починалося саме зі свята Миколая. А викладачі-організатори нагадали студентам народні прикмети цього дня: «Після Миколи пшеницю вкриє поле», «Як впаде великий іній – на гарний врожай хліба», «Морозяний день – на уроду хліба й городини» тощо.

Щороку свято Миколая звеселяє наші оселі, дарує надію на добро, любов і милосердя, кличе до всього світлого.

IMG 20181219 101749

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська