Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

ЧАРІВНІ КАНІКУЛИ У ЗАКАРПАТТІ

IMG 1169Всі ми, студенти, які успішно закінчили навчальний семестр, провели три чарівних дні у Закарпатті разом з викладачами історії Проневич Т. М., Пушняк О.А. і Руденко Ю.М. Ужгород зустрічав нас туманом і гостинністю. Почали ми екскурсію біля Словацького кордону. Продовжили подорож до оригінального кафе «Деца у Нотаря», яке зарядило нас веселою енергією, а Ужгородський замок Унґвар привабив своєю таємничістю.

Цікава екскурсія по місту вражала своїми мініатюрними фігурками, будівлями, краєвидами. Особливе місце в нашій екскурсії належало відвідуванню термальних басейнів у с.Косино Берегівського району, що на кордоні з Угорщиною. Косино зустріло сонечком і густою парою від теплих мінеральних джерел, які мають надзвичайно цілющу силу. Басейни і сауни цього комплексу стали для всіх самим вражаючим місцем – ніхто не хотів залишати його: три години промайнули, як одна мить, а вражень – на весь рік. Завершували нашу насичену подорож замки Мукачівського району: замок Шенборнів у с.Карпати, Сент-Міклош у с.Чинадієво і Замок Паланок у Мукачевому. Кожен з них вражав по-своєму: витончений палац Шенборнів, таємничий Сен-Міклош з історією кохання героїні Закарпаття Ілони Зріні, неприступна фортеця паланок зі своїми оборонними валами і легендою про змову з чортом власника замку литовського князя Федора Коріатовича.

А ще у нас була нагода познайомитись із знаменитою закарпатською кухнею: бограчем, баношем та іншими стравами. Впродовж усієї подорожі нас чекали різні цікавинки: Закарпаття відкривало свої таємниці, і ми закохувались у цей край щодня все більше.

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська