Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

КРУГЛИЙ СТІЛ “УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО І ПАМ’ЯТЬ ПРО ГОЛОКОСТ: НАУКОВІ ТА ОСВІТНІ АСПЕКТИ”

1kerny27 січня в приміщенні Goethe-Institut в Україні відбувся ХІІ щорічний круглий стіл “Українське суспільство і пам’ять про Голокост: наукові та освітні аспекти”. Організаторами заходу є Український центр вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні в партнерстві із Посольством держави Ізраїль в Україні. У круглому столі взяла участь викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. Руденко Ю.М.

Під час заходу обговорювались питання щодо найновіших наукових досліджень в галузі вивчення історії Голокосту; аналізу відображення теми Голокосту в українських підручниках (шкільних та університетських); перспектив публічної історії в Україні, в тому числі дослідницько-мистецькі проекти та їхні можливості. До круглого столу долучились Фабіан фон Фрайєр і Андреас фон Вестфален, режисери і журналісти WDR (WestdeutscherRundfunk). Вони презентували новий і надзвичайно цікавий проект щодо меморіалізації Бабиного Яру. Загалом до участі в круглому столі долучились більше 100 науковців, викладачів та студентів, представників урядових і неурядових організацій та міжнародних інституцій, представників дипломатичних місій, ЗМІ з різних міст країни.

29 січня студенти групи 21 ХК разом з викладачем історії Руденко Ю.М. долучилися до Меморіального заходу з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який організований бібліотекою ім. Ошера Шварцмана, Музеєм історії Десятинної церкви, Центром творчих ініціатив Київської міської єврейської громади, Українським центром вивчення історії Голокосту. Присутні переглянули виставу театрального проекту “Studio Ш-А!” “Втрачене життя” та взяли участь у презентації нових видань Українського центру вивчення історії Голокосту.

2kerny

3kerny