Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

КРУГЛИЙ СТІЛ “УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО І ПАМ’ЯТЬ ПРО ГОЛОКОСТ: НАУКОВІ ТА ОСВІТНІ АСПЕКТИ”

1kerny27 січня в приміщенні Goethe-Institut в Україні відбувся ХІІ щорічний круглий стіл “Українське суспільство і пам’ять про Голокост: наукові та освітні аспекти”. Організаторами заходу є Український центр вивчення історії Голокосту та Goethe-Institut в Україні в партнерстві із Посольством держави Ізраїль в Україні. У круглому столі взяла участь викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. Руденко Ю.М.

Під час заходу обговорювались питання щодо найновіших наукових досліджень в галузі вивчення історії Голокосту; аналізу відображення теми Голокосту в українських підручниках (шкільних та університетських); перспектив публічної історії в Україні, в тому числі дослідницько-мистецькі проекти та їхні можливості. До круглого столу долучились Фабіан фон Фрайєр і Андреас фон Вестфален, режисери і журналісти WDR (WestdeutscherRundfunk). Вони презентували новий і надзвичайно цікавий проект щодо меморіалізації Бабиного Яру. Загалом до участі в круглому столі долучились більше 100 науковців, викладачів та студентів, представників урядових і неурядових організацій та міжнародних інституцій, представників дипломатичних місій, ЗМІ з різних міст країни.

29 січня студенти групи 21 ХК разом з викладачем історії Руденко Ю.М. долучилися до Меморіального заходу з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, який організований бібліотекою ім. Ошера Шварцмана, Музеєм історії Десятинної церкви, Центром творчих ініціатив Київської міської єврейської громади, Українським центром вивчення історії Голокосту. Присутні переглянули виставу театрального проекту “Studio Ш-А!” “Втрачене життя” та взяли участь у презентації нових видань Українського центру вивчення історії Голокосту.

2kerny

3kerny