Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Вітаємо з перемогою на обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

dimpol111Фінальний IV етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводився

2 лютого 2019 року одночасно в усіх регіонах України. Цього разу фінальний етап престижного змагання відбувся на базі загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів села Новосілки Києво-Святошинського району Київської області. Уже дев’ять років поспіль крокує конкурс по українській землі, несе Шевченкове слово у маси.

Завдання конкурсу: допомогти сучасній молоді осмислити творчість Кобзаря по-новому, розуміти її актуальність.

Наша Катерина Присядько студентка групи 41ТІ найкраще впоралася із нелегкими конкурсними завданнями і виборола І місце серед студентів нефілологічних спеціальностей, за що була відзначена   Почесною грамотою переможця ІІІ (обласного) етапу ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (викладач, канд., філол., наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Нечаюк Людмила Григорівна).

Присядько Катерина також взяла участь у заключному IV етапі даного конкурсу. Конкурсанти змагалися, виконуючи єдині завдання, підготовлені МОН України окремо для кожної вікової категорії учасників для розкриття їх творчого потенціалу, філологічного мислення та філософського бачення сьогодення через творчість Тараса Шевченка. Цього разу Катерина виконувала мовно - літературні завдання більш складного ІVрівня для студентів нефілологічних спеціальностей інститутів і університетів ІІІ-ІVрівня акредитації, де спробувала свої сили у написанні фрагменту сценарію для кінофільму «У своїй хаті – своя правда, і сила, і воля». До завдання додавався уривок із вірша «І мертвим, і живим…», в якому поет закликає всіх українців зрозуміти добре минуле:

Все розберіть… та спитайте

Тоді себе: що ми?

Чиї сини? Яких батьків?

Ким? За що закуті?

У сценарії, який підготувала Катерина, представлено епоху Тараса Шевченка та зображено події сьогодення через призму поглядів Кобзаря.

Сьогодні, як ніколи, кожне слово Кобзаря є пророчим, тому нам потрібні його і мудрість, і відважність, і чесність, і патріотизм, і пророцтво..., щоб побудувати вільну, незалежну, квітучу Україну, про яку мріяв Великий Тарас.

Пишаємося тобою, Катю, так тримати! Бажаємо й надалі підкорювати ще вищі вершини, гідно нести звання студентки ККІБП.