Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

На сайті один гість та відсутні користувачі

Наші студенти пізнають культурно-освітнє життя столиці

viber image 2019 02 07 14.25.26З метою вивчення пам’яток культури, збереження та популяризації історико-культурних надбань, виховання молоді в дусі патріотизму та відданості своїй державі, шанобливого ставлення до історії, сприяння національного піднесення і духовного розвитку 6 лютого студенти групи 21 ХК разом з куратором Руденко Ю.М. здійснили екскурсію до Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця».

Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» є правонаступником музею «Косий капонір», який заснований у 1930 р. як філіал музею революції, а з 1940 р. діяв як філія Державного історичного музею.

Це унікальний музейний комплекс загальною площею більше 10 га, створений на базі Госпітального укріплення Київської фортеці, який включає експозиції «Історії вітчизняної фортифікації», «Історії використання споруд Київської фортеці», експозицію під відкритим небом з оборонними валами, фортечною стіною та капонірами, а також найбільший в Європі Лисогірський форт. Музей «Київська фортеця» – це не тільки музей фортифікації, багато його споруд тісно пов’язані з історією громадянських визвольних рухів в Україні. Гарнізон фортеці брав активну участь в революційних подіях на початку минулого століття.

Сьогодні в музеї проводять масові заходи, концерти і вистави під відкритим небом. Він відіграє значну роль в культурно-освітньому житті столиці, є важливим об’єктом туристичного відвідування.

viber image 2019 02 07 14.25.23

viber image 2019 02 07 14.25.25