Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Круглий стіл «Томос і політика»

viber image 2019 02 07 14.30.0531 січня 2019 року студенти й викладачі Київського кооперативного інституту бізнесу і права взяли участь у засіданні круглого столу «Томос і політика», який відбувся на базі медіа-центру ГДІП.

Відкрив круглий стіл Павло Кривонос, генеральний директор ДП «ГДІП». На засіданні виступали:

Григорій Перепилиця - директор Інституту зовнішньополітичних досліджень;

Ростислав Павленко – радник Призедента України, директор Національного інституту стратегічних досліджень;

Владика Євстратій – Архиєписком Чернігівський і Ніжинський ПЦУ;

Віктор Єленський – народний депутат України, заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань державної політики у сфері свободи совісті та релігійних організацій Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності;

Сергій Здіорук – завідувач відділу гуманітарної політики Національного інституту стратегічних досліджень.

Дискусія відбулась з наступних питань:

Історичне та геополітичне значення надання томосу Православній церкві України;

Томос в епіцентрі ідеологічних маніпуляцій російської пропаганди та проросійських сил в Україні;

Томос як бренд виробничих процесів;

Чи сприятимуть зміни, внесені Верховною Радою України в Закон «Про свободу совісті та релігійні організації»,зміні підлеглості релігійних громад?

Чи не стане перейменування УПЦ МП в РПЦ джерелом внутрішньо українського та міжцивілізаційного конфлікту?

viber image 2019 02 07 14.27.47

viber image 2019 02 07 14.28.28