Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Урочистості з нагоди випуску магістрів ККІБП

IMG 23177 лютого 2018 року в актовій залі Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбулись урочистості з нагоди випуску студентів магістрів денної та заочної форм навчання.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулася ректор ККІБП, доктор економічних наук, професор, Камінська Тетяна Григорівна. Ректор подякувала за сумлінну працю викладачам, привітала батьків та побажала «новоспеченим» дипломованим магістрам успішної самореалізації у сфері обраної діяльності.

Незабутнім зуміли зробити свято творчі студентські колективи ККІБП, які дарували свої таланти всім присутнім на урочистостях. Це, зокрема, хореографічний колектив «Stud Dance» (кер. Лілія Левківська), а також вокальний колектив «VIVA» (кер. Анастасія Нечаєва).

То ж ще раз вітаємо випускників з цією знаменною подією!

Нехай всі ті знання і навички, які вони отримали в інституті, стануть міцним фундаментом для подальших звершень, а люди, які були поруч всі ці роки, надовго залишаться в серці кожного.

Щасливої дороги!