Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Правопросвітницька робота в День безпечного Інтернету

IMG def2409f3659d915ef3f556acc2e3b9f VДень безпечного Інтернету відзначається у світі з 2004 року у вівторок другого тижня лютого місяця. В 2019 році він пройшов під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цей день проводиться з метою залучення до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

День безпечного Інтернету організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій.

Понад 140 країн підтримали ідею проведення Дня безпечного Інтернету, мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн.

Так, 6 лютого 2019 року викладачі кафедри права Найда І.В. та Жарко О.Г. завітали до загальноосвітньої школи № 12 міста Києва, де провели правопросвітницьку та профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів. Школярі жваво обговорювали підняті питання, розповідали про свої цікаві випадки з життя та висловлювали думку про кожну наведену ситуацію.

Для того, щоб дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначається в світі та Україні слідкуйте за хештегами #SID2019 та  #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету у соціальних мережах.

IMG e4c783d004183251b237fc8d6f93358c V

IMG dd08d110f2c03bdf0baf1733057c465c V