Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

Круглий стіл «Денонсація договору ракет середньої та малої дальності та її наслідки для України і міжнародної безпеки»

на заставку

5 березня 2019 року у медіа-центрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представників відбулося засідання круглого столу, в якому взяв участь професорсько-викладацький склад кафедр права і кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Модератором круглого столу був Григорій Перепилиця, директор Інституту зовнішньополітичних досліджень.

На круглому столі виступили:

•             -          Володимир Василенко – український правознавець-міжнародник, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, Надзвичайний і Повноважний Посол України.

-          Володимир Огризко – міністр закордонних справ України з грудня 2007 до березня 2009. Надзвичайний і Повноважний Посол України.

-          Поліна Сіновець – доцент Одеського національного університету, керівник Одеського Центру з питань нерозповсюдження.

-          Олексій Їжак – директор філіалу НІСД в місті Дніпро.

-          Дискусія відбувалась з наступних питань:

-          Міжнародно-правові аспекти денонсації Договору РСМД;

-          Україна в контексті Договору РСМД;

-          Політичні аспекти денонсації Договору РСМД та її наслідки для України, США, Росії і глобальної безпеки;

-          Договір РСМД у стратегічному балансі в Європі та архітектурі європейської безпеки;

-          Чи здатні ракети середньої і меншої дальності захистити Україну та промислові спроможності країни у відновленні їх виробництва?

viber image 2019 03 06 13.29.15

viber image 2019 03 06 13.29.23