Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

На сайті один гість та відсутні користувачі

Круглий стіл «Денонсація договору ракет середньої та малої дальності та її наслідки для України і міжнародної безпеки»

на заставку

5 березня 2019 року у медіа-центрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представників відбулося засідання круглого столу, в якому взяв участь професорсько-викладацький склад кафедр права і кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Модератором круглого столу був Григорій Перепилиця, директор Інституту зовнішньополітичних досліджень.

На круглому столі виступили:

•             -          Володимир Василенко – український правознавець-міжнародник, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, Надзвичайний і Повноважний Посол України.

-          Володимир Огризко – міністр закордонних справ України з грудня 2007 до березня 2009. Надзвичайний і Повноважний Посол України.

-          Поліна Сіновець – доцент Одеського національного університету, керівник Одеського Центру з питань нерозповсюдження.

-          Олексій Їжак – директор філіалу НІСД в місті Дніпро.

-          Дискусія відбувалась з наступних питань:

-          Міжнародно-правові аспекти денонсації Договору РСМД;

-          Україна в контексті Договору РСМД;

-          Політичні аспекти денонсації Договору РСМД та її наслідки для України, США, Росії і глобальної безпеки;

-          Договір РСМД у стратегічному балансі в Європі та архітектурі європейської безпеки;

-          Чи здатні ракети середньої і меншої дальності захистити Україну та промислові спроможності країни у відновленні їх виробництва?

viber image 2019 03 06 13.29.15

viber image 2019 03 06 13.29.23