Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине». Традиційні Шевченківські читання в ККІБП

9 березня – особливий день у житті кожного свідомого українця, який шанує рідну літературу та культуру, адже саме ця дата подарувала нам великого поета, чия творчість буде актуальною в усі часи.

Надзвичайно натхненною і творчою була атмосфера святкування 205 річниці  дня народження Т.Г. Шевченка у стінах ККІБП. Зокрема, зусиллями викладачів кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Нечаюк Л.Г. та Бабенко-Жирнової М.В. були організовані Шевченківські читання «Його весна ніколи не зів’яне, його слово нікому не спалить». У поетичному конкурсі взяли участь студенти різних груп та спеціальностей, але всіх об’єднала спільна мета – донести до сердець слухачів невмирущу силу Шевченкового слова.

Учасників оцінювало компетентне журі: проректор з навчальної та наукової роботи Охріменко Ігор Віталійович, проректор з організаційно-виховної роботи Клименко Ольга Федорівна, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Прудченко Інна Іванівна, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Бабенко-Жирнова Марина Віталіївна. Усі учасники  поетичного марафону продемонстрували натхненний і творчий підхід до вивчення поезії Кобзаря, але журі обрало шістьох найкращих декламаторів. Так, І місце цілком заслужено отримав студент групи 11 ПК Німчук Анатолій, якого дуже підтримала мама, Німчук Олена Борисівна, акомпануючи на скрипці. Уривок з найбільшої поеми Т. Шевченка «Гайдамаки» Анатолій прочитав настільки щиро, проникливо і натхненно, що це викликало справжню бурю емоцій у всіх присутніх, зокрема, всі аплодували студенту стоячи! ІІ місце поділили між собою студентка групи 11КІК Семенець Ольга та студентка групи 11ПК Ващенко Марина, а ІІІ місце дісталося Пашиній Дар’ї (11ГРК), Скибицькому Вадиму (11КІК) та Богуцькій Ользі (11ЕК). Студенти, які не зайняли призових місць, але були відзначені журі, отримали нагороди у номінаціях: Олефіренко Катерина (11ЕК), номінація «Мелодійність виконання»; Корж Анастасія (11ГРК), номінація «Виразність читання»; Агаєва Ольга (11ПК), номінація «Мистецька надія»; Палагута Сніжана (11ПК), номінація «Творчий підхід». Інші учасники були нагороджені грамотами-подяками, журі також відзначило і старанність ведучих конкурсу – студента групи 11 ХК Пекожа Костянтина та студентку 11ЕК Олефіренко Катерину.

Велич творчості Тараса Шевченка – не лише у його проникливих поезіях, а і в мудрих афоризмах. Під час перегляду міні-презентації «Крилаті вислови Тараса Шевченка» кожен замислився над глибиною і влучністю його поетичної думки.  Був також і музичний супровід свята. Зокрема, прозвучала пісня сестер Тельнюк на слова Тараса Шевченка «Мені однаково…», також всі присутні могли насолодитися  живим пісенним виконанням наших студенток: Семенець Ольги, Богуцької Ольги, Ситніченко Аліни.  Ліричний настрій усім присутнім подарувала  Німчук Олена Борисівна своєю неперевершеною грою на скрипці.

Кожне покоління читає Шевченка по - своєму. Але в його геніальній поезії є те, що завжди приваблюватиме й чаруватиме людей: високий гуманізм, повнота любові, могутня поетична сила.