Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

«Наша дума, наша пісня не вмре, не загине». Традиційні Шевченківські читання в ККІБП

9 березня – особливий день у житті кожного свідомого українця, який шанує рідну літературу та культуру, адже саме ця дата подарувала нам великого поета, чия творчість буде актуальною в усі часи.

Надзвичайно натхненною і творчою була атмосфера святкування 205 річниці  дня народження Т.Г. Шевченка у стінах ККІБП. Зокрема, зусиллями викладачів кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Нечаюк Л.Г. та Бабенко-Жирнової М.В. були організовані Шевченківські читання «Його весна ніколи не зів’яне, його слово нікому не спалить». У поетичному конкурсі взяли участь студенти різних груп та спеціальностей, але всіх об’єднала спільна мета – донести до сердець слухачів невмирущу силу Шевченкового слова.

Учасників оцінювало компетентне журі: проректор з навчальної та наукової роботи Охріменко Ігор Віталійович, проректор з організаційно-виховної роботи Клименко Ольга Федорівна, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Прудченко Інна Іванівна, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Бабенко-Жирнова Марина Віталіївна. Усі учасники  поетичного марафону продемонстрували натхненний і творчий підхід до вивчення поезії Кобзаря, але журі обрало шістьох найкращих декламаторів. Так, І місце цілком заслужено отримав студент групи 11 ПК Німчук Анатолій, якого дуже підтримала мама, Німчук Олена Борисівна, акомпануючи на скрипці. Уривок з найбільшої поеми Т. Шевченка «Гайдамаки» Анатолій прочитав настільки щиро, проникливо і натхненно, що це викликало справжню бурю емоцій у всіх присутніх, зокрема, всі аплодували студенту стоячи! ІІ місце поділили між собою студентка групи 11КІК Семенець Ольга та студентка групи 11ПК Ващенко Марина, а ІІІ місце дісталося Пашиній Дар’ї (11ГРК), Скибицькому Вадиму (11КІК) та Богуцькій Ользі (11ЕК). Студенти, які не зайняли призових місць, але були відзначені журі, отримали нагороди у номінаціях: Олефіренко Катерина (11ЕК), номінація «Мелодійність виконання»; Корж Анастасія (11ГРК), номінація «Виразність читання»; Агаєва Ольга (11ПК), номінація «Мистецька надія»; Палагута Сніжана (11ПК), номінація «Творчий підхід». Інші учасники були нагороджені грамотами-подяками, журі також відзначило і старанність ведучих конкурсу – студента групи 11 ХК Пекожа Костянтина та студентку 11ЕК Олефіренко Катерину.

Велич творчості Тараса Шевченка – не лише у його проникливих поезіях, а і в мудрих афоризмах. Під час перегляду міні-презентації «Крилаті вислови Тараса Шевченка» кожен замислився над глибиною і влучністю його поетичної думки.  Був також і музичний супровід свята. Зокрема, прозвучала пісня сестер Тельнюк на слова Тараса Шевченка «Мені однаково…», також всі присутні могли насолодитися  живим пісенним виконанням наших студенток: Семенець Ольги, Богуцької Ольги, Ситніченко Аліни.  Ліричний настрій усім присутнім подарувала  Німчук Олена Борисівна своєю неперевершеною грою на скрипці.

Кожне покоління читає Шевченка по - своєму. Але в його геніальній поезії є те, що завжди приваблюватиме й чаруватиме людей: високий гуманізм, повнота любові, могутня поетична сила.