Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

Студентки ККІБП – спортсменки, активістки і просто красуні!

14 березня 2019 року в спортивній залі ККІБП були проведені комплексні спортивні змагання із загальної фізичної підготовки серед дівчат коледжу. У змаганнях взяли участь студентки І і ІІ курсів груп: 11 ПК, 11 ЕК, 11 ХК, 11 ГРК, 11 КІК, 21 ПК, 22 ПК, 21 ТМК, ТК, 22 ГРК, 21 ХК.

Змагання проводились з семи видів:

- перетягування канату;

- човниковий біг;

- стрибки через скакалку;

- утримання обручу в русі;

- стрибок у довжину з місця;

- згинання - розгинання рук в упорі, лежачи на підлозі;

- піднімання тулуба в сід з ВП, лежачи на спині за 1 хв.

Справедливість результатів забезпечила суддівська колегія у складі головного судді Красноока С.А. та судді Ревчук О.В. – викладачів з фізичної підготовки. Помічниками суддів виступилиОбриська А.М., Трутенко Г.О., Христенко О.О., Царук О.В. та студентки групи 31 ПІ Овчарова Юлія та Черненко Аліна. За фото і відео-зйомку дякуємо студенту групи 31 КІК Білошкурі Владу.

Учасниці змагань показали чудові результати, встановили власні рекорди.

У командному заліку група 21 ТК,ТМК посіла 1 місце; група 11 ЕК - 2 місце і група 21 ХК - 3 місце.

Окрім того, було визначено переможців в індивідуальному заліку.

Зі стрибків у довжину з місця кращою була  Єрмолаєва Софія гр.. 21 ТМК. У змаганнях зі згинання - розгинання рук в упорі, лежачи на підлозі – Василенко Катерина, гр.. 21 ТК. З піднімання тулуба в сід з ВП, лежачи на спині переможницею стала Тушинська Влада, гр..  21 ПК.

З результатами  змагань  можна ознайомитися в  турнірних таблицях

Снимок