Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Студентки ККІБП – спортсменки, активістки і просто красуні!

14 березня 2019 року в спортивній залі ККІБП були проведені комплексні спортивні змагання із загальної фізичної підготовки серед дівчат коледжу. У змаганнях взяли участь студентки І і ІІ курсів груп: 11 ПК, 11 ЕК, 11 ХК, 11 ГРК, 11 КІК, 21 ПК, 22 ПК, 21 ТМК, ТК, 22 ГРК, 21 ХК.

Змагання проводились з семи видів:

- перетягування канату;

- човниковий біг;

- стрибки через скакалку;

- утримання обручу в русі;

- стрибок у довжину з місця;

- згинання - розгинання рук в упорі, лежачи на підлозі;

- піднімання тулуба в сід з ВП, лежачи на спині за 1 хв.

Справедливість результатів забезпечила суддівська колегія у складі головного судді Красноока С.А. та судді Ревчук О.В. – викладачів з фізичної підготовки. Помічниками суддів виступилиОбриська А.М., Трутенко Г.О., Христенко О.О., Царук О.В. та студентки групи 31 ПІ Овчарова Юлія та Черненко Аліна. За фото і відео-зйомку дякуємо студенту групи 31 КІК Білошкурі Владу.

Учасниці змагань показали чудові результати, встановили власні рекорди.

У командному заліку група 21 ТК,ТМК посіла 1 місце; група 11 ЕК - 2 місце і група 21 ХК - 3 місце.

Окрім того, було визначено переможців в індивідуальному заліку.

Зі стрибків у довжину з місця кращою була  Єрмолаєва Софія гр.. 21 ТМК. У змаганнях зі згинання - розгинання рук в упорі, лежачи на підлозі – Василенко Катерина, гр.. 21 ТК. З піднімання тулуба в сід з ВП, лежачи на спині переможницею стала Тушинська Влада, гр..  21 ПК.

З результатами  змагань  можна ознайомитися в  турнірних таблицях

Снимок