logo

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 185 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Київська обласна спілка споживчих товариств провела свій XVIII (черговий) з’їзд

IMG 4144

28 березня 2019 року пройшов черговий з’їзд Київської облспоживспілки, на якому Рада і правління звітували про проведену роботу за 2014-2018 роки, а також окреслювались завдання щодо подальшого економічного зміцнення споживчої кооперації, забезпечення ефективності господарювання, посилення відповідальності керівників і спеціалістів всіх рівнів, зміцнення фінансового стану.

В атмосфері урочистості й піднесення відкрив свою роботу з’їзд кооператорів. Разом з хоровим колективом студентів ККІБП делегати й запрошені виконали Гімн України та поклали квіти до пам’ятників Т.Г. Шевченку та М.С. Грушевському.

З’їзд відзначив злагоджену і цілеспрямовану роботу підприємств і організацій, що сприяла нарощуванню обсягів діяльності, поліпшенню фінансового стану, а також зацікавлено і відповідально делегати обговорювали шляхи вирішення проблемних питань, що є актуальними сьогодні в житті кооперації.

З розглянутих питань з’їзд ухвалив відповідні рішення.

На з’їзді було обрано органи управління і контролю облспоживспілки. Очолити Раду і правління делегати уповноважили Пака Володимира Ігоревича, а головою Ревізійої комісії було обрано Макаренко Валентину Дмитрівну.

Відзначаючи багаторічну сумлінну працю на теренах Київської облспоживспілки, делегати одноголосно обрали Пака Володимира Петровича почесним головою Ради Київської облспоживспілки.

З’їзд також обрав Раду Київської облспоживспілки, яка в міжз’їздівський період буде вирішувати найважливіші питання забезпечення функціонування кооперативних підприємств і організацій.

Делегатами XVIII з’їзду Київської облспоживспілки були і представники вищого навчального закладу споживчої кооперації: Т.Г. Камінська, в.о. ректора та О.Ф. Клименко, проректор з ОВР.

 

IMG 4144

 

IMG 4090

 

IMG 4133

 

IMG 4163

 

IMG 4064

 

IMG 4065

 

IMG 4145

 

IMG 4178

 

IMG 4189

 

IMG 4211

 

IMG 4076

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6