Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

День відкритих дверей у березні

Головна           30 березня 2019 року в стінах Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів.

Відкрила офіційну частину проректор з організаційно-виховної роботи Клименко Ольга Федорівна. У своєму виступі вона коротко розповіла про: історію інституту, який заснований в 1920 р.; загальні питання організації студентського життя; вимоги до тих хто мріє тут навчатися. Ольга Федорівна наголосила абітурієнтам про ті можливості, які отримає кожен майбутній студент для навчання, саморозвитку і дозвілля.

На Дні відкритих Дверей гостей зустрічали представники кафедр: фінансів, банківської справи та страхування; права; підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; харчових технологій; соціально-гуманітарних дисциплін; інформаційно-технічних та природничих дисциплін; обліку і оподаткування; представники студентського активу.

Відповідальний секретар приймальної комісії Овчарик Роман Юрійович зосередив увагу на: особливостях правил прийому до коледжу та інституту в 2019 р., строках: подання документів, вступних екзаменів.

Обмін думками між учнями шкіл, їх батьками і студентським активом створили атмосферу щирої та дружньої зустрічі. Гості інституту оглянули навчальні лабораторії і кабінети, ознайомились із матеріально-технічною базою, відвідали гуртожиток.

viber image 2019 02 23 12.17.40

viber image 2019 03 30 13.11.48