День відкритих дверей у березні

Головна           30 березня 2019 року в стінах Київського кооперативного інституту бізнесу і права відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів.

Відкрила офіційну частину проректор з організаційно-виховної роботи Клименко Ольга Федорівна. У своєму виступі вона коротко розповіла про: історію інституту, який заснований в 1920 р.; загальні питання організації студентського життя; вимоги до тих хто мріє тут навчатися. Ольга Федорівна наголосила абітурієнтам про ті можливості, які отримає кожен майбутній студент для навчання, саморозвитку і дозвілля.

 На Дні відкритих Дверей гостей зустрічали представники кафедр: фінансів, банківської справи та страхування; права; підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; харчових технологій; соціально-гуманітарних дисциплін; інформаційно-технічних та природничих дисциплін; обліку і оподаткування; представники студентського активу.

Відповідальний секретар приймальної комісії Овчарик Роман Юрійович зосередив увагу на: особливостях правил прийому до коледжу та інституту в 2019 р., строках: подання документів, вступних екзаменів.

Обмін думками між учнями шкіл, їх батьками і студентським активом створили атмосферу щирої та дружньої зустрічі. Гості інституту оглянули навчальні лабораторії і кабінети, ознайомились із матеріально-технічною базою, відвідали гуртожиток.

 

 

viber image 2019 02 23 12.17.40

viber image 2019 03 30 13.11.48

viber image 2019 03 30 13.11.56