Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Участь у круглому столі « 70 years of NATO. Ukrainian Dіmension»

35abe539bf54f3b8f496802966141cab3702e0f8

3 квітня 2019 року в актовій залі  Міністерства інформаційної політики відбувся круглий стіл « 70 years of  NATO. Ukrainian Dіmension».

Участь у заході взяли викладачі кафедри права та студенти груп  31ПІ, 31ПК, 42ПК.

Учасники Круглого столу ознайомилися з історією створення НАТО, трансформацією його в елітний і впливовий військово-політичний союз провідних держав світу. Обговорили питання безпеки України – ключову складову загальноєвропейської безпеки та кроки,  які повинна зробити наша держава для вступу до Альянсу.

Голова Громадської Ліги Україна-НАТО Сергій Джердж нагадав, що НАТО 4 квітня виповниться 70 років. Це найбільш успішний в історії безпековий Альянс.

4 квітня 1949 року у Вашингтоні представниками 12-х країн - США, Великобританії, Франції, Італії, Бельгії, Нідерландів, Люксембурга, Канади, Данії, Ісландії, Норвегії та Португалії - підписано Північноатлантичний пакт (НАТО) про воєнно-політичний союз, що ставив за мету колективний захист демократичних свобод і протидію комуністичній експансії.

IMG 8662 04 04 19 11 50