Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Участь у круглому столі « 70 years of NATO. Ukrainian Dіmension»

35abe539bf54f3b8f496802966141cab3702e0f8

3 квітня 2019 року в актовій залі  Міністерства інформаційної політики відбувся круглий стіл « 70 years of  NATO. Ukrainian Dіmension».

Участь у заході взяли викладачі кафедри права та студенти груп  31ПІ, 31ПК, 42ПК.

Учасники Круглого столу ознайомилися з історією створення НАТО, трансформацією його в елітний і впливовий військово-політичний союз провідних держав світу. Обговорили питання безпеки України – ключову складову загальноєвропейської безпеки та кроки,  які повинна зробити наша держава для вступу до Альянсу.

Голова Громадської Ліги Україна-НАТО Сергій Джердж нагадав, що НАТО 4 квітня виповниться 70 років. Це найбільш успішний в історії безпековий Альянс.

4 квітня 1949 року у Вашингтоні представниками 12-х країн - США, Великобританії, Франції, Італії, Бельгії, Нідерландів, Люксембурга, Канади, Данії, Ісландії, Норвегії та Португалії - підписано Північноатлантичний пакт (НАТО) про воєнно-політичний союз, що ставив за мету колективний захист демократичних свобод і протидію комуністичній експансії.

IMG 8662 04 04 19 11 50