logo

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 152 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Акція «День у музеї»

під час екскурсії 1 3

2 та 3 квітня 2019 року відбулась традиційна акція «День у музеї», організована викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Пушняк О.А., Проневич Т.М., Руденко Ю.М. та Нечаюк Л.Г. Учасниками акції стали студенти 1 курсу коледжу, які відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Під час екскурсії студенти побували у 16 залах площею 5 тис.м 2; експозиція яких налічує 17 тис. 400 експонатів, що постійно доповнюються, удосконалюються та актуалізується. Цікавий історичний матеріал подавався співробітниками музею через символи й образи, які легко сприймаються та запам’ятовуються. Це дало можливість студентам зрозуміти наслідки світової воєнної трагедії та в подальшому використати набуті знання при підготовці до ЗНО та ДПА.

Учасники акції змогли піднятися на оглядовий майданчик «Батьківщина-мати» та на висоті 36 метрів побачити величні краєвиди Києва.

Екскурсія до музею допомогла зрозуміти студентам, що війна – це не лише велика політика країн, що воюють, а,насамперед, люди, яким властиві глибокі переживання, героїчні вчинки, патріотизм та самопожертва, бажання жити у вільній та незалежній державі!

 

перед музеєм

 

під час екскурсії 2

 

переможці турніру на оглядовому майданчику

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6