logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


РОЗВИТОК ІНКЛЮЗИВНИХ СПІЛЬНОТ

1

З 10 по 14 квітня в Грузії у навчальному центрі інклюзивної освіти в Урекі проходила робота по підготовці експертів в сфері інклюзивної освіти для країн пострадянського простору. Київський кооперативний інститут бізнесу і права також взяв участь у цьому заході, продемонструвавши готовність до співпраці як з організаторами заходу, так і з особами, для яких поняття інклюзії знайоме не лише в теорії.

Організатором програми виступила некомерційна громадська організація “Inclusive Practices”, яка, в свою чергу, є членом глобальної світової мережі, акредитованої ООН - Internаtional Association for Community Development (IACD). Головною метою програми було підготувати основу для переходу інклюзії в кожній конкретній країні на Міжнародні стандарти розвитку спільнот.

Учасниками програми були представники 17 країн. При цьому українська делегація, яка представляла різні заклади та організації, була найбільшою, що свідчить про бажання України продовжувати інтеграцію у світовий освітній простір.

Окрім роботи із стандартами було проведено ще низку міжнародних семінарів, таких як – «Емпатія, як основа розвитку інклюзивних спільнот», «Актуальність зони близького розвитку», «IACD – єдина глобальна організація, що підтримує розвиток спільнот» та інші. Детально розглядався досвід організації інклюзивної освіти в країнах, що мають уже певні традиції в цій сфері – Великобританії, Німеччині, Нідерландах, Португалії.

Викладачами програми були такі всесвітньо відомі фахівці як Анна Кларк (Ірландія) – європейський директор IACD, Колін Росс (Шотландія) – член Ради по стандартам Шотландії, Крістель Манске (Німеччина) – директор Інституту розвитку функціональних систем мозку, Девід Родрігес – (Португалія) – президент Національної асоціації вчителів спеціальної освіти Португалії та інші.

За результатами навчання усі учасники отримали сертифікати експертів інклюзивної освіти та були запрошені до членства в IACD. Крім того, між НО “Inclusive Practices” та Київським кооперативним інститутом бізнесу і права було підписано угоду про співпрацю щодо максимального залучення усіх верств населення до отримання якісної освіти.

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Hабір абітурієнтів

ОГОЛОШЕННЯ КИЇВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ І ПРАВА з 01.12 2019 року розпочинає набір абітурієнтів на курси підготовки до вступних іспиті...

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6