Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

РОЗВИТОК ІНКЛЮЗИВНИХ СПІЛЬНОТ

1

З 10 по 14 квітня в Грузії у навчальному центрі інклюзивної освіти в Урекі проходила робота по підготовці експертів в сфері інклюзивної освіти для країн пострадянського простору. Київський кооперативний інститут бізнесу і права також взяв участь у цьому заході, продемонструвавши готовність до співпраці як з організаторами заходу, так і з особами, для яких поняття інклюзії знайоме не лише в теорії.

Організатором програми виступила некомерційна громадська організація “Inclusive Practices”, яка, в свою чергу, є членом глобальної світової мережі, акредитованої ООН - Internаtional Association for Community Development (IACD). Головною метою програми було підготувати основу для переходу інклюзії в кожній конкретній країні на Міжнародні стандарти розвитку спільнот.

Учасниками програми були представники 17 країн. При цьому українська делегація, яка представляла різні заклади та організації, була найбільшою, що свідчить про бажання України продовжувати інтеграцію у світовий освітній простір.

Окрім роботи із стандартами було проведено ще низку міжнародних семінарів, таких як – «Емпатія, як основа розвитку інклюзивних спільнот», «Актуальність зони близького розвитку», «IACD – єдина глобальна організація, що підтримує розвиток спільнот» та інші. Детально розглядався досвід організації інклюзивної освіти в країнах, що мають уже певні традиції в цій сфері – Великобританії, Німеччині, Нідерландах, Португалії.

Викладачами програми були такі всесвітньо відомі фахівці як Анна Кларк (Ірландія) – європейський директор IACD, Колін Росс (Шотландія) – член Ради по стандартам Шотландії, Крістель Манске (Німеччина) – директор Інституту розвитку функціональних систем мозку, Девід Родрігес – (Португалія) – президент Національної асоціації вчителів спеціальної освіти Португалії та інші.

За результатами навчання усі учасники отримали сертифікати експертів інклюзивної освіти та були запрошені до членства в IACD. Крім того, між НО “Inclusive Practices” та Київським кооперативним інститутом бізнесу і права було підписано угоду про співпрацю щодо максимального залучення усіх верств населення до отримання якісної освіти.

2

3