Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Відкриття проекту «EU-Ukraine Women in Politics» в ККІБП

На заставку

2 травня 2019 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулось  відкриття проекту  «EU-UkraineWomeninPolitics».

Проект "EU-UkraineWomeninPolitics" зініційований з метою надихнути  молодь, особливо дівчат, на активну участь у розбудові України та стати промоутерами її політичного, соціального та культурного розвитку.

Відкрила захід ректор ККІБП Тетяна Камінська, д.е.н., професор. Вона привітала всіх, хто долучився до участі в проекті, представила зіркових спікерів, серед яких Хюг Мінгареллі - Посол, Голова Представництва ЄС в Україні, Ірина Головатенко – Голова прес-центру інформаційного агентства УНІАН NN, Народний депутат України (tbc) та координатор проекту Дарія Бовкун.

Хюг Мінгареллі - Посол, Голова Представництва ЄС в Україні, звернувся до студентів ККІБП із промовою, яка стосувалася питань лідерства та гендерної рівності в Україні. Було відмічено, що вже багато позитивних кроків зроблено, але низка проблем  залишається невирішеною. Це питання представництва жінок у Парламенті України, рівних можливостей для жінок та чоловіків на ринку праці, домашнього насильства та ін. Посол запевнив, що Євросоюз не стоїть осторонь у підтримці цих ініціатив в Україні.

Усі присутні почули також надихаючу власну історію успіху від Ірини Головатенко, Голови прес-центру інформаційного агенства УНІАН, яка закликала побороти невпевненість у собі на шляху до успіху.

Своїм життєвим здобутком матері і вченого поділилась з присутніми Тетяна Камінська.

Учасники зібрання поставили спікерам ряд питань, що турбують сьогодні молодь в плані побудови власної професійної кар’єри й отримали вичерпні відповіді.

Для кожної молодої людини, яка щойно розпочала шлях у доросле життя, ця зустріч була чудовою нагодою поговорити про амбіції та цілі, сумніви та хвилювання, почути чудові поради від людей, які досягли успіху в кар’єрі та житті.

2jpg

Липень 2019