Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Відкриття проекту «EU-Ukraine Women in Politics» в ККІБП

На заставку

2 травня 2019 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права відбулось  відкриття проекту  «EU-UkraineWomeninPolitics».

Проект "EU-UkraineWomeninPolitics" зініційований з метою надихнути  молодь, особливо дівчат, на активну участь у розбудові України та стати промоутерами її політичного, соціального та культурного розвитку.

Відкрила захід ректор ККІБП Тетяна Камінська, д.е.н., професор. Вона привітала всіх, хто долучився до участі в проекті, представила зіркових спікерів, серед яких Хюг Мінгареллі - Посол, Голова Представництва ЄС в Україні, Ірина Головатенко – Голова прес-центру інформаційного агентства УНІАН NN, Народний депутат України (tbc) та координатор проекту Дарія Бовкун.

Хюг Мінгареллі - Посол, Голова Представництва ЄС в Україні, звернувся до студентів ККІБП із промовою, яка стосувалася питань лідерства та гендерної рівності в Україні. Було відмічено, що вже багато позитивних кроків зроблено, але низка проблем  залишається невирішеною. Це питання представництва жінок у Парламенті України, рівних можливостей для жінок та чоловіків на ринку праці, домашнього насильства та ін. Посол запевнив, що Євросоюз не стоїть осторонь у підтримці цих ініціатив в Україні.

Усі присутні почули також надихаючу власну історію успіху від Ірини Головатенко, Голови прес-центру інформаційного агенства УНІАН, яка закликала побороти невпевненість у собі на шляху до успіху.

Своїм життєвим здобутком матері і вченого поділилась з присутніми Тетяна Камінська.

Учасники зібрання поставили спікерам ряд питань, що турбують сьогодні молодь в плані побудови власної професійної кар’єри й отримали вичерпні відповіді.

Для кожної молодої людини, яка щойно розпочала шлях у доросле життя, ця зустріч була чудовою нагодою поговорити про амбіції та цілі, сумніви та хвилювання, почути чудові поради від людей, які досягли успіху в кар’єрі та житті.

2jpg