Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Визволення Києва у пам'ятках історії та культури

заставка

7 травня 2019 року студети ККІБП разом із заступником директора коледжу з НВР Обриською А.М. відвідали Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році». Це провідний державний культурно-освітній та науково-дослідний музей, який відтворює події осені 1943 року:форсування Дніпра, створення Лютізького плацдарму та Київська наступальна операція.

Саме тут, в селі Нові Петрівці, знаходився командно-спостережний пункт генерала Ватутіна - командуючого 1-м Українським фронтом. Звідси, з району Лютізького плацдарму, була проведена операція зі звільнення Києва від фашистських загарбників.

У 1945 році уряд проголосив території в Нових Петрівцях державним заповідником. Було відновлено 650 метрів окопів, бліндажі та командо-спостережні пункти. А в 1958 тут поставили пам'ятник - величну фігуру воїна з кованої міді на високому п'єдесталі.

У 1993 році в честь 50-річчя визволення Києва був побудований Музей-діорама «Битва за Київ». У п'яти залах нині експонується понад десять тисяч реліквій і матеріалів, пов'язаних з подіями оборони Києва в 1941 році і визволення столиці України та Київської області в 1943-му. В експозиції студенти побачити фотографії, матеріали, особисті речі учасників бойових дій і безпосередньо діораму, довжина полотна якої становить 27 метрів,висота – 7 метрів.

Біля музею експонується виставка військової техніки часів Другої світової війни. Ветерани - Герої Радянського Союзу і орденоносці, разом з нащадками солдатів Другої світової висадили в заповіднику 70 видів рідкісних дерев в пам'ять про загиблих під час визволення столиці України, створивши Парк Пам'яті. У 1996 році музейний комплекс Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році»отримав статус пам'ятки загальнодержавного значення.

За час існування музей відвідали понад 10 мільйонів чоловік із 85 країн світу.

Липень 2019