Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Визволення Києва у пам'ятках історії та культури

заставка

7 травня 2019 року студети ККІБП разом із заступником директора коледжу з НВР Обриською А.М. відвідали Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році». Це провідний державний культурно-освітній та науково-дослідний музей, який відтворює події осені 1943 року:форсування Дніпра, створення Лютізького плацдарму та Київська наступальна операція.

Саме тут, в селі Нові Петрівці, знаходився командно-спостережний пункт генерала Ватутіна - командуючого 1-м Українським фронтом. Звідси, з району Лютізького плацдарму, була проведена операція зі звільнення Києва від фашистських загарбників.

У 1945 році уряд проголосив території в Нових Петрівцях державним заповідником. Було відновлено 650 метрів окопів, бліндажі та командо-спостережні пункти. А в 1958 тут поставили пам'ятник - величну фігуру воїна з кованої міді на високому п'єдесталі.

У 1993 році в честь 50-річчя визволення Києва був побудований Музей-діорама «Битва за Київ». У п'яти залах нині експонується понад десять тисяч реліквій і матеріалів, пов'язаних з подіями оборони Києва в 1941 році і визволення столиці України та Київської області в 1943-му. В експозиції студенти побачити фотографії, матеріали, особисті речі учасників бойових дій і безпосередньо діораму, довжина полотна якої становить 27 метрів,висота – 7 метрів.

Біля музею експонується виставка військової техніки часів Другої світової війни. Ветерани - Герої Радянського Союзу і орденоносці, разом з нащадками солдатів Другої світової висадили в заповіднику 70 видів рідкісних дерев в пам'ять про загиблих під час визволення столиці України, створивши Парк Пам'яті. У 1996 році музейний комплекс Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році»отримав статус пам'ятки загальнодержавного значення.

За час існування музей відвідали понад 10 мільйонів чоловік із 85 країн світу.