Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

ТІ, КОМУ ВІЙНА ЗЛАМАЛА КРИЛА, СВЯЩЕННИМ ВІЧНИМ СНОМ В МОГИЛАХ СПЛЯТЬ.

Спасибі, солдати, за подвиг століть,

Якому нема і не буде ціни,

За право і щастя родитись і жить,

І сіяти жито на мирні лани…

Б.Олійник

Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, із тих речей, які зберігаються в музеях. Вона не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над нацизмом. Про їхні бойові подвиги, воєнне життя можемо сьогодні дізнатися тільки з розповідей ветеранів, кінофільмів, творів художньої літератури.

Недільного ранку 22 червня 1941 року, коли солодко співали соловейки, а молодь мріяла про великі звершення, зустрічаючи світанок після випускного, вся Україна запалала у вогняному смерчі…Традиційна зустріч з ветерани Другої світової війни у ККІБП відбулася 8 травня 2019 року, в День пам’яті та примирення. До нас завітали Коропов Сергій Олексійович – голова ради ветеранів Голосіївського району м. Київ, Салюк Петро Микитович – почесний ветеран м. Київ, Базюченко Василь Григорович – полковник ЗСУ, ліквідатор, наслідків аварії на ЧАЕС, ветеран АТО, Ніканоров Костянтин Михайлович - почесний ветеран м. Київ, Приймак Оксана Георгіївна – викладач ККІБП, ветеран праці. З вітальним словом виступила ректор Київського кооперативного інституту бізнесу і права Камінська Тетяна Григорівна, яка побажала всім миру у нашій Україні та міцного здоров’я ветеранам. Викладачі історії Пушняк О.А., Проневич Т.М., Руденко Ю.М. разом зі студентами групи 11 ГРК Окуневським Назаром, Пашиною Дашею, Шевченко Ярославою, Сатановською Дарією підготували змістовну інформацію про причини та наслідки Другої Світової війни, нагадали присутнім, що у жахіття війни було втягнуто 67 держав, 80% населення земної кулі, Друга Світова тривала довгих 6 років, в ній загинуло близько 60 млн осіб, не говорячи вже про поранених і тих, хто пропав безвісти. Дуже сподобався нашим гостям виступ учасниць вокального ансамблю «Веретенце» з прекрасною піснею «Перемога»! З привітанням до ветеранів та студентів звернулася проректор з організаційно-виховної роботи ККІБП Клименко Ольга Федорівна, та наголосила, що мир – це вимога нашого покоління. Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття. Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Примирення.

Цей день – 8 травня – вшановується як День пам'яті загиблих у війні. Студенти ККІБП вшанували пам'ять загиблих в роки Другої Світової війни хвилиною мовчання. На добру згадку про зустріч ветеранам подарували квіти та зробили спільне фото на згадку! Слава Україні! Героям слава!

Липень 2019