Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Заняття-екскурсія з використанням елементів технології геокешингу

z4

11 травня студенти групи 32 ПК разом зі старшим викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М., к.і.н. здійснили виїзне заняття-екскурсію з використанням елементів геокешингу в історичний центр Києва.

З метою впровадження в освітній процес нових методів і технологій, зокрема геокешингу, студенти за допомогою використання Google Maps за заздалегідь отриманими адресами самостійно шукали історичні пам’ятки. Знайшовши необхідні об’єкти, вони підготували тематичні інформаційні повідомлення, які презентували перед одногрупниками.

Студенти перенеслися в древній Київ на сотні років назад, відчули атмосферу старого міста і дізналися про найдавніші споруди столиці, які пам’ятають численні війни, зміни влади і режимів, але, як і раніше, стійко стоять, пошепки розповідаючи свої історії. Поринули в атмосферу минулого біля Михайлівського Золотоверхого монастиря, який відновлювався, як фенікс, з руїн і після навали хана Батия, і після варварського знесення радянською владою. Побачили фундамент найдавнішої споруди міста – Десятинної церкви. Відкрили для себе історію загадкових Золотих Воріт і Софійського собору, побудованих ще Ярославом Мудрим тисячу років назад і без яких вже неможливо уявляти Київ. На Андріївському узвозі надихнулися архітектурою перлини бароко – Андріївською церквою – та дізналися, чому ж у неї немає дзвонів. Не оминули увагою і будівлі ХІХ – початку ХХ ст.: Караїмську кенасу, приміщення Національної опери України, Червоний корпус Київського національного університету, Володимирський собор.

Інтерактивна екскурсія пройшла активно та весело. Студенти отримали нові знання та позитивні емоції.

z4