Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Заняття-екскурсія з використанням елементів технології геокешингу

z4

11 травня студенти групи 32 ПК разом зі старшим викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М., к.і.н. здійснили виїзне заняття-екскурсію з використанням елементів геокешингу в історичний центр Києва.

З метою впровадження в освітній процес нових методів і технологій, зокрема геокешингу, студенти за допомогою використання Google Maps за заздалегідь отриманими адресами самостійно шукали історичні пам’ятки. Знайшовши необхідні об’єкти, вони підготували тематичні інформаційні повідомлення, які презентували перед одногрупниками.

Студенти перенеслися в древній Київ на сотні років назад, відчули атмосферу старого міста і дізналися про найдавніші споруди столиці, які пам’ятають численні війни, зміни влади і режимів, але, як і раніше, стійко стоять, пошепки розповідаючи свої історії. Поринули в атмосферу минулого біля Михайлівського Золотоверхого монастиря, який відновлювався, як фенікс, з руїн і після навали хана Батия, і після варварського знесення радянською владою. Побачили фундамент найдавнішої споруди міста – Десятинної церкви. Відкрили для себе історію загадкових Золотих Воріт і Софійського собору, побудованих ще Ярославом Мудрим тисячу років назад і без яких вже неможливо уявляти Київ. На Андріївському узвозі надихнулися архітектурою перлини бароко – Андріївською церквою – та дізналися, чому ж у неї немає дзвонів. Не оминули увагою і будівлі ХІХ – початку ХХ ст.: Караїмську кенасу, приміщення Національної опери України, Червоний корпус Київського національного університету, Володимирський собор.

Інтерактивна екскурсія пройшла активно та весело. Студенти отримали нові знання та позитивні емоції.

z4

Липень 2019