Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Заняття-екскурсія з використанням елементів технології геокешингу

z4

11 травня студенти групи 32 ПК разом зі старшим викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М., к.і.н. здійснили виїзне заняття-екскурсію з використанням елементів геокешингу в історичний центр Києва.

З метою впровадження в освітній процес нових методів і технологій, зокрема геокешингу, студенти за допомогою використання Google Maps за заздалегідь отриманими адресами самостійно шукали історичні пам’ятки. Знайшовши необхідні об’єкти, вони підготували тематичні інформаційні повідомлення, які презентували перед одногрупниками.

Студенти перенеслися в древній Київ на сотні років назад, відчули атмосферу старого міста і дізналися про найдавніші споруди столиці, які пам’ятають численні війни, зміни влади і режимів, але, як і раніше, стійко стоять, пошепки розповідаючи свої історії. Поринули в атмосферу минулого біля Михайлівського Золотоверхого монастиря, який відновлювався, як фенікс, з руїн і після навали хана Батия, і після варварського знесення радянською владою. Побачили фундамент найдавнішої споруди міста – Десятинної церкви. Відкрили для себе історію загадкових Золотих Воріт і Софійського собору, побудованих ще Ярославом Мудрим тисячу років назад і без яких вже неможливо уявляти Київ. На Андріївському узвозі надихнулися архітектурою перлини бароко – Андріївською церквою – та дізналися, чому ж у неї немає дзвонів. Не оминули увагою і будівлі ХІХ – початку ХХ ст.: Караїмську кенасу, приміщення Національної опери України, Червоний корпус Київського національного університету, Володимирський собор.

Інтерактивна екскурсія пройшла активно та весело. Студенти отримали нові знання та позитивні емоції.

z4

З 03.11 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Грудень 2019