Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Служити в національній гвардії України почесно і престижно

z

14 травня 2019 року на зустріч зі студентами ККІБП завітав випускник нашого навчального закладу, нині солдат-гвардієць Мартинюк Богдан, та його побратим Тригуб Олександр, курсант Київського факультету Національної академії національної гвардії України.

Про службу в лавах національної гвардії юнаки розповіли із захопленням і гордістю: «Сьогодні ми стоїмо на варті вашого спокою, охороняємо громадський порядок, пильнуємо державні установи і посольства, забезпечуємо законність і правопорядок під час різних зібрань, попереджуємо провокації тощо». Гвардійці також нагадали студентам про велике значення фізичного загартування, формування таких рис характеру, як відповідальність, принциповість, порядність.

Про можливість здобути професію військового після закінчення навчання в нашому вузі, про соціальний пакет, перспективу кар’єрного росту – про все це, зі знанням справи, розповідали хлопці. Але найбільше всіх присутніх вразила велика щира любов до України, непідробний патріотизм і щирість у кожному слові.

viber image 2019 05 15 11.06.20

viber image 2019 05 15 11.06.215