Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Форум жіночого партнерства

zr

29 травня 2019 року в КМДА пройшов Форум жіночого партнерства, в якому взяли участь викладачі і студенти ККІБП. Організаторами Форуму виступила ГО «Ділові Українські жінки», активну участь в роботі якої бере і ректор нашого інституту Тетяна Камінська. В рамках діяльності організації жінки мають унікальну можливість для власного розвитку, обміну досвідом, підтримки, створення і реалізації спільних соціальних, культурних, духовних, благодійних та бізнес проектів на основі ціннісного партнерства.

Всеукраїнський форум «Жіночого партнерства», приурочений святкуванню 10-річчя організації  мав на меті об’єднати жіноцтво заради спільного духовного та економічного розвитку України, а також посилити вплив та роль жінки у реформуванні українського суспільства.

В рамках заходу відбулась презентація та робота над такими проектами:
- Творчий практикум для дівчат підлітків RYM (Рух Успішної Молоді);
- Фестиваль радості для онкохворих дітей;

- Просвітницька платформа «Зерно»;

- Жіноча бізнес – платформа;

- Всеукраїнська інклюзивна платформа;

- Проти насилля в сім’ї;

- Свідоме батьківство;

- Материнство, що змінює світ;

- Життя в стилі ЕКО та інші;

За результатами форуму було підписано меморандуми та сформовані реальні Всеукраїнські проекти й плани їх втілення в життя за сприянням і менторської підтримки ГО «Ділові Українські Жінки».

Також гостімали змогу насолодитись яскравою концертною програмою за участі зіркових артистів та неформальним спілкуванням у колі однодумців.

Серпень 2019