Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Форум жіночого партнерства

zr

29 травня 2019 року в КМДА пройшов Форум жіночого партнерства, в якому взяли участь викладачі і студенти ККІБП. Організаторами Форуму виступила ГО «Ділові Українські жінки», активну участь в роботі якої бере і ректор нашого інституту Тетяна Камінська. В рамках діяльності організації жінки мають унікальну можливість для власного розвитку, обміну досвідом, підтримки, створення і реалізації спільних соціальних, культурних, духовних, благодійних та бізнес проектів на основі ціннісного партнерства.

Всеукраїнський форум «Жіночого партнерства», приурочений святкуванню 10-річчя організації  мав на меті об’єднати жіноцтво заради спільного духовного та економічного розвитку України, а також посилити вплив та роль жінки у реформуванні українського суспільства.

В рамках заходу відбулась презентація та робота над такими проектами:
- Творчий практикум для дівчат підлітків RYM (Рух Успішної Молоді);
- Фестиваль радості для онкохворих дітей;

- Просвітницька платформа «Зерно»;

- Жіноча бізнес – платформа;

- Всеукраїнська інклюзивна платформа;

- Проти насилля в сім’ї;

- Свідоме батьківство;

- Материнство, що змінює світ;

- Життя в стилі ЕКО та інші;

За результатами форуму було підписано меморандуми та сформовані реальні Всеукраїнські проекти й плани їх втілення в життя за сприянням і менторської підтримки ГО «Ділові Українські Жінки».

Також гостімали змогу насолодитись яскравою концертною програмою за участі зіркових артистів та неформальним спілкуванням у колі однодумців.