Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.

Підкорюємо не тільки наукові, а й гірські вершини!

zas

31 травня 2019 року  студенти і викладачі Київського кооперативного інституту бізнесу і права здійснили сходження на гору Хом’як.

Потяг Київ – Івано-Франківськ, переїзд автобусом до села Яблуниця, дощ, прогноз погоди – ще гірший. О дев’ятій годині ранку починаємо підйом. Перша частина шляху проходить лісом з помірним набором висоти, друга  – це крутий схил з підйомом по каміннях. Стежкою тече вода, земля з глиною тягнеться за ногами, каміння слизькі. Романтика!!!

Вершина гори Хом’як  вкрита хмарою. Висока вологість повітря. Але  допомога  товаришів та вольові зусилля кожного сприяли тому, що всі піднялись на вершину, де гордо розгорнули Прапор України та прапор нашого інституту. За день подолали більше 10 км, безперервно рухаючись 5 годин.

Наступного дня здійснили заплановану екскурсію до відпочинкового комплексу «Буковель». Погода була набагато кращою, хмари піднялись високо, і ми побачили здалеку нашу гору Хом’як, піднімались на підйомнику, з’їжджали канатною дорогою, купались в озері Молодості, пили запашну каву і дякували горі, що підпустила нас до себе!

Студенти й викладачі з позитивними враженнями і емоціями повернулися до Києва, щоб штурмувати наукові вершини, адже зараз гаряча пора – сесія!

Серпень 2019