Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Підкорюємо не тільки наукові, а й гірські вершини!

zas

31 травня 2019 року  студенти і викладачі Київського кооперативного інституту бізнесу і права здійснили сходження на гору Хом’як.

Потяг Київ – Івано-Франківськ, переїзд автобусом до села Яблуниця, дощ, прогноз погоди – ще гірший. О дев’ятій годині ранку починаємо підйом. Перша частина шляху проходить лісом з помірним набором висоти, друга  – це крутий схил з підйомом по каміннях. Стежкою тече вода, земля з глиною тягнеться за ногами, каміння слизькі. Романтика!!!

Вершина гори Хом’як  вкрита хмарою. Висока вологість повітря. Але  допомога  товаришів та вольові зусилля кожного сприяли тому, що всі піднялись на вершину, де гордо розгорнули Прапор України та прапор нашого інституту. За день подолали більше 10 км, безперервно рухаючись 5 годин.

Наступного дня здійснили заплановану екскурсію до відпочинкового комплексу «Буковель». Погода була набагато кращою, хмари піднялись високо, і ми побачили здалеку нашу гору Хом’як, піднімались на підйомнику, з’їжджали канатною дорогою, купались в озері Молодості, пили запашну каву і дякували горі, що підпустила нас до себе!

Студенти й викладачі з позитивними враженнями і емоціями повернулися до Києва, щоб штурмувати наукові вершини, адже зараз гаряча пора – сесія!